Praca CUKIERNIK Skórkowice Piekarnia-Cukiernia s.c. Monika i Dariusz Jędrzejczak

JANA PAWŁA II 12, 26-330 Skórkowice, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
OBSŁUGIWANIE MASZYN I URZĄDZEŃ STOSOWANYCH DO PRODUKCJI WYROBÓW CUKIERNICZYCH, MAGAZYNOWANIE SUROWCÓ CUKIERNICZYCH, SPORZĄDZANIE PÓŁPRODUKTÓW CUKIERNICZNYCH, SPORZĄDZANIE GOTOWYCH WYROBÓW CUKIERNICZYCH, DEKORACJA WYROBÓW CUKIERNICZYCH.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skórkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opoczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żarnów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE ZASADNICZE ZAWODOWE, WYMAGANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W ZAWODZIE CUKIERNIKA, MILE WIDZIANA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNYCH.

Nazwa pracodawcy:
Piekarnia-Cukiernia s.c. Monika i Dariusz Jędrzejczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE DO PRACY, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Żarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skórkowice

Ulica pracodawcy: JANA PAWŁA II

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
PKD(2007) 1071Z: PRODUKCJA PIECZYWA, PRODUKCJA ŚWIEŻYCH WYROBÓW CIASTKARSKICH I CIASTEK

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*