Praca CUKIERNIK Niepołomice kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Produkcja wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niepołomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepid

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Niepołomice

Bocheńska 26, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Niepołomice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niepołomice

Ulica pracodawcy: Bocheńska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Niepołomice

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*