Praca CUKIERNIK Morawica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Morawica, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Przygotowanie i wypiek ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morawica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.07.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
ofpr/16/3028,Refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki ZUS bezrobotnych do 30 r.ż.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Kolberga

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

OPERATOR MASZYNY POLIGRAFICZNEJ DO PRODUKCJI RIGID BOX - od 16 PLN

Obsługiwanie i nadzorowanie maszyn wielooperacyjnych służących do wytwarzania opakowań z tektury litej, ustawianie maszyn i podzespołów, sprawdzanie stanu technicznego oprzyrządowania, spradzanie jakości produkowanych wyrobów, konserwowanie obsługiwanych maszyn, prowadzenie zapisów z przebiegu produkcji i pracy maszyn, utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy, sprawdzanie jakości tektury oraz innych surowców pod względem zgodności z parametrami określonymi w instrukcji technologicznej, nadzorowanie innych pracowników. Praca na cały etat, od poniedziałku do piatku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pruszków (mazowieckie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH/DOPOSAŻENIE/16/0444 - od 1 850 PLN

montaż instalacji hydraulicznych, montaż urządzeń, spawanie, zgrzewanie zbiorników, prace serwisowe
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA(FP) - 997,4 PLN

Wydz. Architektury i Budownictwa, Wydział Ewidencji i Rejestracji, Wydział Gosp. Komunalnej, Wydział Prawny, Wydział środowiska i Zieleni: pomoc w pracy danych wydziałów
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

-prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nieznanowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Koło (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

zszywanie akt, segregowanie dokumentów, zarządzanie korespondencją
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łomianki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU (WIECHLICE) - od 2 000 PLN

przyjmowanie produktów w magazynie
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wiechlice (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Laskowiec (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, dbanie o porządek w magazynie
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Skawina (małopolskie)

DORADCA KLIENTA STAŻ EFS-POWER (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

kontakt z klientem, obsługa komputera i innego sprzętu i programów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Szprotawa (lubuskie)

KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

Fakturowanie, księgowanie dokumentów na rachunkach kilentów, bezpośredni kontakt z klientem arabskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK MONTAŻYSTY INSTALACJI LPG - 997,4 PLN

montaż instalacji, utrzymanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Mańkowo (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH - TECHNIK HOTELARSTWA - 30,2 - 41,45 PLN

prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotu w zawodzie technik hotelarstwa
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Bobowa (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

segregacja-rozkładanie towaru w magazynie, przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru klientowi, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zgierz (łódzkie)

GRAFIK/INFORMATYK - od 1 860 PLN

tworzenie projektów graficznych, folderów, obsługa programów komputerowych, przygotowanie materiałów dla stron www, zarządzanie stronami i domenami
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Malbork (pomorskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Chorzele (mazowieckie)

przyjęcie, wydanie towaru, zamówienia, logistyka magazynu, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Wyszków (mazowieckie)

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO - od 2 000 PLN

obsługa sprzętu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

Sprzedaż w branży gastronomicznej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zamość (lubelskie)

DEKARZ - do 462,5 PLN

Nakładanie materiałów dachowych, nakładanie dachówek, naprawa uszkodzeń dachowych. Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 1 rok. Praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Marki (mazowieckie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ustroń (śląskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

organizowanie transportusamochodowego towarów eksportowych i impotowanych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 13 PLN

przygotowanie opraw do montażu, montaże gniazd, włączników
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Leszno (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży dziecięcej, młodzieżowej, damskiej. Umiejętność obsługi jednej z maszyn: overlock lub stębnówka. Najważniejsze chęci do pracy. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 250 PLN

transport krajowy
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Chojnice (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi z Wietnamu, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)