Praca CUKIERNIK Kęty IZABELA MATUSZCZAK BAKERY-CAKE

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wypiek i wyrób asortymentu cukierniczego.

Data publikacji: 2016-08-11

Lokalizacja: Kęty (małopolskie)

Pracodawca: IZABELA MATUSZCZAK BAKERY-CAKE

Leśne 119, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kęty

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kęty

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie mile widziane, istnieje również możliwość przyuczenia osób chętnych do pracy na w/w stanowisku.

Nazwa pracodawcy: IZABELA MATUSZCZAK BAKERY-CAKE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV/ kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Kęty

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kęty

Ulica pracodawcy: Leśne

Numer budynku pracodawcy: 119

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*