Praca CIEŚLA-DEKARZ Miejska Górka ZAKŁAD STOLARSKI PAWLAK GRZEGORZ

Miejsce pracy:
63-910 Miejska Górka, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wyrób i montaż więźby dachowej, montaż pokrycia dachowego, montaż podbitki, montaż rynien

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA-DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miejska Górka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Miejska Górka

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD STOLARSKI PAWLAK GRZEGORZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

KWIATOWA 5, 63-910 Miejska Górka, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. i osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: rawicki

Gmina pracodawcy: Miejska Górka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Miejska Górka

Ulica pracodawcy: KWIATOWA

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
lista pracodawców 04/2009lista pracodawców 10/2010lista pracodawców I kwartał 2011

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*