Praca CHEMIK - TECHNOLOGIA CHEMICZNA Leżajsk kontakt przez PUP

Stanowisko: CHEMIK - TECHNOLOGIA CHEMICZNA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Chemik - technologia chemiczna

Data publikacji: 2016-02-01

Lokalizacja: Leżajsk (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CHEMIK - TECHNOLOGIA CHEMICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leżajsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leżajski

Zawód: chemik - technologia chemiczna

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leżajski

Gmina pracodawcy: Leżajsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leżajsk

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: chemik - technologia chemiczna

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji wodno kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zielona Góra (lubuskie)

PILARZ- DRWAL MOTORNICZY - od 925 PLN

pozyskiwanie drewna i inne prace związane z leśnictwem
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Leśna Jania (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie i podawanie dań, dbanie o porządek na sali.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Żywiec (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym,- kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników jednostki i łączenie rozmów wychodzących,- przyjmowanie i rozdział korespondencji,- rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących,- przepisywanie i wysyłanie korespondencji,- prowadzenie kalendarza spotkań,- pilnowanie umówionych terminów spotkań - odwoływanie, ustalanie nowych terminów,- obsługa konferencji, służbowych spotkań.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Zgierz (łódzkie)

KASJERKA - do 1 000 PLN

Obsługa klinta, pobieranie opłat, regulowanie należności.Miejsce pracy: Wrocław ul. Hallera 52Kontakt telefonicznyOferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ.- przyjmowanie i rozdzial korespondencji- planowanie obiegu dokumentów- przyjmowanie interesantów- nauka obsługi komputera i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Sypniewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 2 000 PLN

Układanie towarów na półkach sklepowych zgodnie z procedurami i zasadami przyjętymi w sklepie, kontrolowanie etykiet cenowych i terminów przydatności do spożycia, transportowanie towarów wewnątrz sklepu, zgłaszanie kierownikowi braków w towarze i uszkodzeń w opakowaniach, wykonywanie drobnych czynności porządkowych na terenie sklepu i inne zadania pokrewne.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Mikstat (wielkopolskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 1 850 PLN

według stanowiska (domki jednorodzinne)
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Prace porzadkowe wokół szkoły ( np. koszenie trawy), prace remontowe (np. malowanie ścian), drobne naprawy, dozór nad budynkiem.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Trzemiętowo (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA/POMOC KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

układanie dok. księgowych, poczta, knotakt z księgowością, monitorowanie terminów wypłat należności
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wyry (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Myczkowce (podkarpackie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

Opiekun medyczny
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn na linii produkcyjnej, dopilnowanie kontroli jakości wykonywanego produktu, utrzymanie w czystości i porządku maszyn i miejsca pracy, przestrzeganie przepisów bhp, kontrola i przestrzeganie parametrów procesu produkcyjnego
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Jawor (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Nowy Targ (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie szkoły (sale lekcyjne, biura, korytarze, łazienki)
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Częstochowa (śląskie)

MURARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Goworowo (mazowieckie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - do 2 050 PLN

Wykształcenie średnie lub wyższe; mile widziane doświadczenie; znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym; umiejętność wykonywania profesjonalnych zdjęć sprzedawanego sprzętu komputerowego; obsługa klienta; serwisowanie sprzętu komputerowego; przygotowywanie aukcji internetowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Knurów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Kościan (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa lotto, obsługa kasy fiskalnej, terminala, przyjęcie i wyłożenie towaru, wprowadzanie faktur, utrzymywanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Gniezno (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Polkowice (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Dbanie o prządek budynku i otoczenia szkoły w tym utrzymanie miejsc zieleni, grabienie koszenie, zamiatanie.
kontakt przez PUP - 2015-10-28 - Dzierzby-Włościańskie (mazowieckie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 2 000 PLN

wykonywanie prac związanych z wypiekaniem
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

pozyskiwanie kontrahentów w Serbii i Macedomii w zakresie sprzedaży artykułów dla domu i dla ogrodu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Piaseczno (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR PODNOŚNIKA KOSZOWEGO - od 2 500 PLN

Praca podnośnikiem koszowym, konserwacja podnośnika
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA (S,30+) - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Tarnów (małopolskie)