Praca CHEMIK - TECHNOLOGIA CHEMICZNA Leżajsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Chemik - technologia chemiczna

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CHEMIK - TECHNOLOGIA CHEMICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leżajsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leżajski

Zawód: chemik - technologia chemiczna

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leżajski

Gmina pracodawcy: Leżajsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leżajsk

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: chemik - technologia chemiczna

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 950 PLN

Branża gastronomia. Praca przy kasie, spzredaż produktów kawowych, obsługa urządzenia kawiarka, produkcja i wydawanie napojów kawowych. Praca zmianowa w godzinach 07:00-23:00.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Łódź (łódzkie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

diagnoza i usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania komputerowego, administracja bazami danych i systemami ich pokrewnymi, obsługa i administracja lokalnych sieci komputerowych, administracja bezpieczeństwem informacji i systemami informatycznymi, projektowanie i zarządzanie stronami www.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Suszec (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Staszów (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 900 PLN

obieranie warzyw, zmywanie, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Dobiesz (mazowieckie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

prace kelnerskie
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Miechów (małopolskie)

BETONIARZ K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace pomocnicze w kuchnizapozanie się z zasadami BHP obowiazujacymi w kuchni HACAPobsługa urzadzeń rozdrabniającychzasady i obróbka termiczne półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY W ROLNICTWIE - od 1 850 PLN

Mycie i dezynfekcje obiektów, obsługa myjki wysokociśnieniowej. Praca na terenie powiatu pilskiego.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Kaczory (wielkopolskie)

ANALITYK RYNKU - od 1 850 PLN

Zbieranie informacji o rynku krajowym i zagranicznym, nawiązywanie nowych kontaktów
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Gryfino (zachodniopomorskie)

OPERATOR BELOWNICY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Opoczno (łódzkie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 1 856 PLN

testowanie opraw oświetleniowych pod kątem odpowiednich wymagań
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 1 800 PLN

Cięcie płyt, składanie mebli, montaż u klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wadlew (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygtowywanie dań, wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Brusy (pomorskie)

STAŻ - SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU W TANIEJ ODZIEŻY - 997,4 PLN

kształtowanie działań usprawniających obsługę klienta, koordynowanie procesów sprzedażowych, w tym planowanie i nadzorowanie podejmowanych działań marketingowych, opracowanie propozycji nadzorowania realizacji strategii i planów marketingowych, rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klientów oraz ustalenie ich hierarchii, obsługa klienta, realizacja planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Chorzów (śląskie)

SALOWA (SANITARIUSZ SZPITALNY) - od 1 850 PLN

pielęgnacja osób przewlwkle chorych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Złotoryja (dolnośląskie)

KIEROWNIK DS. TECHNICZNYCH I EKSPLATACYJI - od 4 000 PLN

Koordynacja pracy działu techniczno-eksplatacyjnego wraz z bierzącą obsługą , zagadnieniem techniczno- eksplatacyjnych, nadzór nad remontamiu
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Sopot (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kowalanka (mazowieckie)

STOLARZ BUDOWLANY/CIEŚLA - od 1 850 PLN

sucha zabudowa, malowanie ścianki działowe
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Opatkowice (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU STRON INTERNETOWYCH - od 1 850 PLN

tworzenie i realizacja strategii SEO/SEM, tworzenie i realizacja strategi Social, projektowanie modułów funkcjonalnych stro www, prezentacja w siedzibie danych klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Zgierz (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

-pozyskiwanie nowych klientów, odbiorców art. bhp
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Strzegom (dolnośląskie)

BUKIECIARZ - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zduńska Wola (łódzkie)

KIEROWCA, SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Dostarczanie towarów do klientów na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Dąbrowa Rusiecka (łódzkie)

POMOCNIK PIEKARZA- PRACOWNIK EKSPEDYCJI - od 2 300 PLN

Schładzanie, krojenie i wydawanie gotowych wyrobów, pakowanie i przekazywanie pieczywa do magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Halinów (mazowieckie)

TYNKARZ - od 15 PLN

nakładanie warstw tynkarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

Mechanika, klimatyzacja, wulkanizacja, diagnostyka komputerowa, dobra organizacja pracy, dbałość o narzędzia, dokładność. Wykształćenie zasadnicze zawodowe, wymagane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Katowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed