Praca CERAMISTA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ WYKONYWANIA PODBUDOWY METALOWEJ Wrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Samodzielne wykonywanie podbudowy pod uzupełnienia protetyczne oraz licowanie ceramiką konstrukcji metalowych i pełnoceramicznych. Jedna zmiana, umowa na czas określony.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
CERAMISTA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ WYKONYWANIA PODBUDOWY METALOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: technik dentystyczny*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik dentystyczny* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie kierunkowe w zawodzie, medyczne studium zawowodowe, staż pracy 3 lata jako ceramista, ceramista system: CAD-CAM, E-Max, wykonywanie podbudowy metalowych (mosty, korony)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik dentystyczny*