Praca BRYGADZISTA (TEREN WOJEWÓDZTWA - WG. ZLECEŃ) Polkowice FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WOŹNIAK" WOŹNIAK SEBASTIAN

STOKROTKOWA 9, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
kierowanie grupą pracowników przy robotach drogowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA (TEREN WOJEWÓDZTWA - WG. ZLECEŃ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polkowice

Zawód: pozostali robotnicy budowy dróg

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 000 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w branży budowlanej

Nazwa pracodawcy:
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WOŹNIAK" WOŹNIAK SEBASTIAN

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub sierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: polkowicki

Gmina pracodawcy: Polkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polkowice

Ulica pracodawcy: STOKROTKOWA

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali robotnicy budowy dróg

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.03.2016