Praca BRUKARZ Wałcz FARGO - BUD

Ogniowa 38, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wałcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wałcz

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: FARGO - BUD

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Dworcowa 14A, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: wałecki

Gmina pracodawcy: Wałcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałcz

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 14A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

KRISTONE -KRYSTIAN SUDA - 2016-07-01 - Gryfice (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Mysłowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA- SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

Doradca odpowiedzialny jest za:kompleksową obsługę Klienta według standardów firmyrealizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomiefachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętudbanie o odpowiednie zatowarowanie salonupomoc Klientom w załadunku towaru
"TERG" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

układanie kostki brukowej
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE DROBUD DAWID MARSZAŁEK - 2016-03-24 - Nowa Wieś (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kłębowiec (zachodniopomorskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłów , obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wałcz (zachodniopomorskie)

INFORMATYK - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 4 000 PLN

1.bezpieczeństwo bazy danych SILP (System Informatyczny Lasów Państwowych) w tym koordynowanie i nadzór nad ochroną antywirusową urządzeń w sieci,2.administrowanie siecią lokalną, komputerami oraz innym sprzętem komputerowym w budynku nadleśnictwa,3.zabezpieczenie funkcjonowania SILP na poziomie leśnictwa tj. administrowanie rejestratorem leśniczego oraz innymi urządzeniami komputerowymi,4.nadzór nad transmisją danych i siecią komputerową Nadleśnictwa,5.konfiguracja i podłączanie komputerów do domeny Lasów Państwowych, udostępnianie zasobów dyskowych i drukarek,6.administrowanie procesami użytkowników oraz drukarek sieciowych,7.instalowanie i aktualizowanie programów, aplikacji, urządzeń peryferyjnych oraz administrowanie nimi.8.koordynowanie i organizowanie procesów zakupu nowych urządzeń komputerowych, licencji oraz materiałów eksploatacyjnych.9.bieżące prowadzenie wewnętrznego audytu zainstalowanego oprogramowania, sprawdzanie jego legalności, warunków licencji oraz ochrony praw autorskich.10.nadzór nad ochroną danych osobowych w SILP.11.obsługa stron internetowych nadleśnictwa.12.wsparcie użytkowników w obsłudze oprogramowania biurowego.
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO WAŁCZ - 2016-07-13 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - 1 850 - 3 000 PLN

wykonywanie prac brukarza Kontakt telefoniczny 66555234,66552237
Rafał Basa "BERN" - 2016-08-19 - Rudki (świętokrzyskie)

KONSTRUKTOR - MECHANIK - od 4 200 PLN

konstruktor - mechanik
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 3 000 PLN

Brukarz
Ogrody Jagielski, Maciej Jagielski - 2016-09-09 - Bolesławice (dolnośląskie)

ASYSTENT - PROGRAMISTA - od 2 000 PLN

tworzenie oprogramowania dla firm i instytucji
fpsystem FRANCISZEK PACEWICZ - 2017-01-04 - Wałcz (zachodniopomorskie)

AUTOMATYK/PROGRAMISTA - od 1 850 PLN

kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Wykonywanie podłoży pod kostkę brukową,wykopów,podbudowy,podsypki,układanie krawężników,obrzeży chodnikowych,brukowanie nawierzchni.
ASTERIX USŁUGI REMONTOWE BUDOWLANE PIOTR PRAŻMO - 2016-03-14 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA WOZIDŁA TECHNICZNEGO - od 3 000 PLN

obsługa wozidła
KOWBUD BIS s.c. - 2016-04-15 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: organizacja dostaw materiałów do produkcji codzienne monitorowanie i modyfikowanie dostaw w zależności od bieżących potrzeb produkcji; utrzymywanie założonego poziomu zapasów magazynowych; organizacja transportów realizacja zamówień zleconych przez Liderów wyszukiwanie kontrahentów, tworzenie baz kontrahentów, negocjacja cen, sposobów dostawy, dbanie o terminowość i kompletność dostaw składanie reklamacji do dostawców materiałów/produktów tworzenie raportów i statystyk dotyczących zamówień kontrola obiegu dokumentów magazynowych/zamówieniowych okresowa kontrola dostawców oraz kształtowanie współpracy z nimi
POWER - TECH JANUSZ MARCIN EJMA - 2016-02-26 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - 12 - 15 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe mile widziane; układanie kostki brukowej; jedna zmiana; miejsce pracy: teren Śląska, baza w Gliwicach
"MAXBRUK" MARIUSZ KIKLAISZ - 2016-08-26 - Gliwice (śląskie)

BRUKARZ - od 2 800 PLN

Prace przy układaniu nawierzchni, obsługa maszyn: zagęszczarki. Wymagane uprawneinia do obsługi maszyn: zageszczarkii przecinarki.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łódź (łódzkie)

LOGISTYK - od 1 850 PLN

Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów zagranicznychPlanowanie i organizowanie dostaw do dedykowanej grupy klientówNadzorowanie procesu i poziomu realizacji zamówieńTworzenie dokumentów logistycznych Bieżąca współpraca z handlowcami, magazynem, działem produkcji oraz działem konstrukcji
ALBATROS ALUMINIUM SP. Z O.O. - 2016-04-13 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 2 200 PLN

Firma Budowlana K. Urbański - 2016-04-14 - Lębork (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Cegłów (mazowieckie)

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

sporządzanie odręcznych szkiców i wybór materiałów, obsługa narzędzi tapicerskich, montowanie konstrukcji , znajomość zagadnień tapicerskich
CENTRUM WSPÓŁPRACY ZE WSCHODEM LENEXPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-22 - Człopa (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - 1 700 - 2 500 PLN

układanie nawierzchni z kostki brukowej
Usługi Remontowo Budowlane Jakub Śliwiński - 2016-10-25 - Sandomierz (świętokrzyskie)

układnie kostki brukowej, prowadzenie auta dostawczego
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Chrzanów (małopolskie)

naprawa, rozbieranie i wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Ruda Śląska (śląskie)

Roboty Ziemne Wodno-Kanalizacyjne Marek Sławiński - 2016-02-08 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)