Praca BRUKARZ Poddębice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: brukarz

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poddębice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poddębicki

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Adres pracodawcy:
Polna 9, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie od pośredniaka pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: poddębicki

Gmina pracodawcy: Poddębice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poddębice

Ulica pracodawcy: Polna

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - 997,4 PLN

- wprowadzenie i zapoznanie się z procedurami panującymi w EURO-BOX SP.ZO.O., - zapoznanie się z dokumentacją, która jest w obiegu oraz z samym produktem,- zapoznanie się z przepisami BHP i P.POŻ.,- zapoznanie się z czynnościami montowania produktów oraz przygotowaniem tych produktów do wysyłki,- sprawdzanie jakości wykonywanych czynności,- organizowanie stanowiska pracy oraz utrzymywanie go w czystości z uwzględnieniem zasad racjonalnej organizacji i przepisów BHP, P/POŻ.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ługów (lubuskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wstępne przygotowanie surowców do obróbki,przecinanie płyt oraz drewna na odpowiednie elementy,wiercenie oraz przygotowanie elementów oraz montaż ich w odpowiednie konstrukcje mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szalowa (małopolskie)

ORGANIZATOR IMPREZ SPORTOWYCH - od 1 850 PLN

przygotowanie boiska wielofunkcyjnego do zajęć sportowych,nadzorowanie dzieci i młodzieży przebywających na terenie boiskadbanie o odpowiednie warunki na boisku wielofunkcyjnym,prowadzenie rejestru danych użytkujących boisko wielofunkcyjne
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Pomoc przy archiwizacji i prządkowaniu dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Wałcz (zachodniopomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

1. Prowadzenie dokumentacji.2. Wyjazdy służbowe - wraz z opiekunem.3. Sporządzanie kosztorysów.4. Rozmowy telefoniczne z doradcami.5. Prowadzenie terminarza.6. Kontakt telefoniczny z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gniezno (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Ukladanie , segragacja dokumentów. Weryfikacja dokumentów. Wprowadzanie dok. do programu księgowego. Wypełnienie formularzy. Przygotowanie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Płock (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa klientów, wystawianie faktur, prowadzenie ewidencji zakupu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Bukownica (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

przyjmowanie i rozmieszczanie towaru w magazynie, ewidencja przyjętego towaru i rozmieszczenie, wydanie towaru z magazynu i zdjęcie ze stanu.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Ozorków (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRZYGOTOWYWANIA PRODUKCJI (REF. ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż) - od 2 200 PLN

Analiza dokumentacji, sporządzanie kalkulacji
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 925 PLN

Zakładanie instalacji wodno-kanalizacyjnej C.O.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kępno (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Dokonywanie bieżących napraw sprzętu.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zawada (świętokrzyskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów ciężarowych, i naczep oraz diagnostyka komputerowa
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI - od 1 750 PLN

przeprowadzanie rekrutacji pracowników planujących podjęcie pracy w Niemczech, tworzenie bazy danych kandydatów, uczestnictwo w Targach Pracy na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ- PRACOWNIK LODZIARNI - 338 - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Namysłów (opolskie)

ASYSTENT DYREKTORA HANDLOWEGO - do 1 850 PLN

Asystowanie i pomoc dyrektorowi handlowemu podczas pracy z klientami zagranicznymi. Około 168 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 632 PLN

Przygotowanie potraw i artykułów prowiantowych z zachowaniem wszelkich wymogów saniatrnych i receptur. Zachowanie ładu, porządku i czystości organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłową i temoinową realizację zadań, dbałosć o właściwy stan techniczny i saniatny urządzeń i sprzętów kuchennych, udział w inwentaryzacjach.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Wrocław (dolnośląskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

praca przy pakowaniu produktów, praca w temperaturze ok. 5 stopni C
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Ruda Śląska (śląskie)

OBSŁUGA TRAKA TARCZOWEGO - od 1 850 PLN

Wpuszczanie drewna okrągłego do traku, odbieranie przetartej pryzmy
kontakt przez PUP - 2014-09-08 - Polanów (zachodniopomorskie)

ASYSTENT BROKERA - od 2 000 PLN

obsługa biura kancelarii brokerskiej Oferta dla osób do 30rż. zarejestrowanych w PUP w Elblągu
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Suwałki (podlaskie)

ARCHITEKT IS ROZWIĄZAŃ - SPRZEDAŻ - od 12 200 PLN

projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesem w celu utrzymania waluty usług architektonicznych PMI, wliczająca standardy dokumentacji, rozwój budowa i utrzymywanie silnej wiedzy na temat aplikacji w celu zapewnienia spójności, prowadzenie okresowych dyskusji na wybrane tematy dotyczące określonych dziedzin, zmierzających do wprowadzenia jak najlepszych praktyk, projektowanie ,rozwijanie, dokumetowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie obszaru biznesu i prcesów określonych w architekturze aplikacji i technologii w celu zaspokajania potrzeb biznesowych, przy jednoczesnym zapewnieniu dostosowania standardów, utrzymywanie dogłębnej wiedzy o funkcjonalności produktu i jego zależności na różnych poziomach poprzez badanie trendów.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

częste wyjazdy służbowe, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m. in. z Wietnamu, organizowanie sprzedaży towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT/KA DS. OBSŁUGI OBCOKRAJOWCÓW - 2 500 - 3 000 PLN

pracę w międzynarodowym środowisku,różnorodność wykonywanych zadań,stały kontakt z językiem angielskim możliwość rozwoju zawodowego,pracę w młodym, sprawnie współdziałającym zespole
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - CIEŚLA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

Zgodnie ze złożonym wnioskiem.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Radomin (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH POWYŻEJ 3,5 T - do 2 200 PLN

Dystrybucja towarów na terenie województwa dolnośląskiego.Miejsce pracy: ul. Dzierzoniowska ( baza) oraz teren woj dolnośląskiegoOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Przedstawiciel handlowy -WYJAZDY DO KONTRAHENTÓW, POZYSKIWANIE ZAMÓWIEŃ. Wymagania: wykształcenie średnie, pr. jazdy B.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Nowy Sącz (małopolskie)