Praca BRUKARZ Drawiny ŁUK-BRUK BRUKARSTWO MARIAN NIEWRZAŁEK

66-530 Drawiny 88/5, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: wykładanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drawiny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drezdenko

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Staranność, prezyzja. Komunikatywność oraz praca w zespole

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ŁUK-BRUK BRUKARSTWO MARIAN NIEWRZAŁEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie , CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Drezdenko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawiny

Numer budynku pracodawcy: 88

Profil działalności pracodawcy: ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz