Praca BRUKARZ Biała Podlaska GABEX Norbert Steciuk

Wolska 39, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 000 - 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 000 - 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: GABEX Norbert Steciuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Ulica pracodawcy: Wolska

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy: Roboty związane z budową dróg i autostrad

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 1 750 PLN

układanie kostki brukowej
"Elektro-Trans-Bud" Helena Kucharek - 2015-11-02 - Myszków (śląskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Galeria Rywal Biała Podlaska. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-05-03 - Biała Podlaska (lubelskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Prace brukarskie oraz fizyczne przy budowie dróg i autostrad, układanie prefabrykantów brukowych, układanie geosyntetyków, wykonywanie zbrojenia , obkietów mostowych, montaż szlunków
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 700 PLN

prowadzenie rozmów handlowych z klientami zagranicznymi, przedstawicielstwo handlowe na nowych rynkach, rozszerzenie rynku zbytu (Izrael, Litwa), podejmowanie współpracy z firmą macierzystą w zakresie marketingu, budowanie wizerunku firmy, monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Biała Podlaska (lubelskie)

Mile widziane doświadczenie. Praca na terenie Śląska. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy z siedziby firmy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
PUH LECHBUDEX Pastuszka Lech - 2016-06-21 - Przegędza (śląskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej, zarządzanie pracownikami
P.H.U. "SZWAGRO-BUD" GRZEGORZ SZPECIŃSKI - 2016-03-15 - Długie (łódzkie)

rozbieranie nawierzchni uszkodzonych, odbiór materiałów z samochodu i transport taczką lub wózkiem na miejsce wykonywania prac, czytanie dokumentacji, przygotowanie podłoża począwszy od niwelowania przez dowóz materiałów do zagęszczania(mechanicznego lub ręcznego), układanie krawężników, obrzeży, kostki lub płytek, przycinanie na wymiar obrzeży, krawężników, płytek i kostki, dopasowywanie, ubijanie nawierzchni (ręczne lub mechaniczne), obsługa maszyn brukarskich, czynności porządkowe na miejscu wykonywania prac.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE BUDOMONT-7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-07 - Ruda Śląska (śląskie)

BRUKARZ - od 10 PLN

wykonywanie nawierzchni brukowej
JAROSŁAW RODZIEWICZ CZAR-BUD USŁUGI BUDOWLANE - 2016-07-01 - Hrubieszów (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 080 PLN

odbiór i dostawa paczek, reklamacja od klientów stałych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Biała Podlaska (lubelskie)

ASYSTENT DZIAŁU PROJEKTOWO - INWESTYCYJNEGO - od 2 057,31 PLN

zamawianie i zwroty towaru na inwestycjach, weryfikacja kosztów, nadzór nad ekipą instalatorów, przygotowywanie ofert, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Biała Podlaska (lubelskie)

samodzielne układanie kostki brukowej
ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANO-INŻYNIERYJNYCH "BUDOMIX" - 2016-03-09 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Kaufland Biała Podlaska. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-06-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

układanie krawężników, kostki brukowej, roboty drogowe, roboty towarzyszące i pokrewne
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "BITUMIK" Sp. z o.o., Chrzanów - 2016-05-16 - Chrzanów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym na trasie Białoruś - Rosja - Kazachstan
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Biała Podlaska (lubelskie)

BRUKARZ - od 3 200 PLN

Układanie kostki brukowej. Mile widziane doswiadczenie zawodowe.Miejsce pracy: Otwock
REN - BUD Zbigniew Wąsowski - 2016-04-22 - Glina (mazowieckie)

usługi brukarskie (kostka granitowa)
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Krzeszowice (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 800 PLN

Układanie kostki brukowej - pomoc przy układaniu kostki brukowej
Grzegorz Bartłoszewski FIRMA BUDOWLANA "In Bruk" - 2015-11-30 - Gągolin Południowy (łódzkie)

P.H.U. "SZWAGRO-BUD" GRZEGORZ SZPECIŃSKI - 2016-07-13 - Długie (łódzkie)

Kładzenie - pomoc w kładzeniu kostki brukowej, obrzeży i krawężników
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Częstochowa (śląskie)

prace brukarskie
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY ŁUKASZ KAMIŃSKI - 2016-04-05 - Prabuty (pomorskie)

BRUKARZ - do 2 100 PLN

Doświadczenie zawodowe mile widziane; miejsce pracy teren Gliwic;
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TOMEX TOMASZ ŚLĄZAK - 2016-04-04 - Gliwice (śląskie)

KAS KAZIMIERZ STOPA - 2016-05-10 - Daleszyn (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

Wykonywanie zleconych robót brukarskich zgodnie z wytycznymi, sporządzanie obmiarów w rzeczywistosci z wykonanych robót, raporty ze stanów wykorzystanych materiałów.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Jabłonna (mazowieckie)

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Pawłowice (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 12 PLN

"ABW Superbruk" Sp. z o.o. - 2016-04-11 - Hryniewicze (podlaskie)

Wykonywanie nawierzchni z kostki, kamienia, niwelacja terenu, obługa maszyn budowlanych.
Zakład Transportowy i Remontowo-Budowlany KOMPLEKS, Henryk Komendera - 2016-09-29 - Imielin (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych
ST Sp. z o. o. - 2016-12-07 - Biała Podlaska (lubelskie)

Prace brukarz
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Chorzów (śląskie)