Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Nowiny Autoryzowany Zakład Lakiernciz-Blacharski Stanisław Bracik

Stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Blacharz samochodowy. Kontakt tel. 509-956-004

Data publikacji: 2016-09-07

Lokalizacja: Nowiny (świętokrzyskie)

Pracodawca: Autoryzowany Zakład Lakiernciz-Blacharski Stanisław Bracik

Dewońska 21, 26-052 Nowiny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowiny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sitkówka-Nowiny

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: blacharz samochodowy*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz samochodowy*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Autoryzowany Zakład Lakiernciz-Blacharski Stanisław Bracik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Adres pracodawcy:
26-052 Szewce 33, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Sitkówka-Nowiny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szewce

Numer budynku pracodawcy: 33

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Usługowy Zakład Samochodowy AUTOMIX Mariusz Fejfer - 2016-09-09 - Słupsk (pomorskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

zgodny z pr. stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Micigózd (świętokrzyskie)

Wymagane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.
AUTOMECHANIKA I ELEKTROMECHANIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH ŁUKASZ KOWALCZYK - 2016-03-09 - Sieroszewice (wielkopolskie)

ASYSTENT DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI - od 1 850 PLN

ocena jakości połączeń spawanych, ocena zgodności z dokumentacją techniczną i normami wykonywanych złączy spawanych, sprawdzenie funkcjonowania wyrobu, raportowanie przeprowadzanych kontroli.
KH - KIPPER sp zo.o. - 2016-01-28 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Radomice (świętokrzyskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Wykonywanie blacharki samochodowej.
Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe Andrzej Broszkiewicz - 2016-08-29 - Nysa (opolskie)

SUWNICOWY-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Nadzór nad stanami magazynowymi, przyjmowanie dostaw, wydawanie materiałów do produkcji, obsługa suwnicy i wózka widłowego, obsługa skanera kodów kreskowych.
KH - KIPPER sp zo.o. - 2016-10-04 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

rozbiórka samochodów; dopasowywanie i składowanie; praca na ramie pomocnicznej,
LUKSA AUTO Alojzy Luksa - 2017-04-12 - Stare Budkowice (opolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 3 000 - 3 500 PLN

NAPRAWA USZKODZONEJ KAROSERII SAMOCHODOWEJ
Renata Wiesiołek Z.H.U.WIESIOŁEK - 2016-10-05 - Zimnowoda (śląskie)

Sprzedaż art. spożywczych. Pomoc z przygotowywaniu fast food/ Kontakt tel. 693 461 106
Sklep Spożywczo - Przemysłowy ,,KARPIK", Śladków Mały 92, Chmielnik - 2016-03-31 - Śladków Mały (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

wyrób pizzy.Kontakt tel. 517 677 202
RAFAELLO Rafał Sideł ul. Częstochowska 41, 26-065 Piekoszów - 2017-03-14 - Strawczyn (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER UTRZYMANIA RUCHU - od 2 000 PLN

Bieżące naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych, kontrola stanu technicznego i konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych, naprawa oświetlenia, instalacja oraz montaż nowych urządzeń, realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu, analiza skutków i przyczyn awarii, sporządzanie raportów z wykonywanych prac.
"Trzuskawica" S.A. w Sitkówce - 2016-10-06 - Sitkówka (świętokrzyskie)

PROJEKTANT - 1 850 - 2 500 PLN

Wykonywanie projektów wykonawczych elewacji wentylowych
TOMASZ RABIEJ KONSTRAL - 2016-04-06 - Piaseczna Górka (świętokrzyskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Naprawa autobusów
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

w/g potrzeb
TES Sp.z o.o - 2016-01-20 - Daleszyce (świętokrzyskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

prowadzenie pojazdów na wyznaczonych trasach, prowadzenie dokumentacji przewozów, dbanie o czystość pojazdów.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sitkówka (świętokrzyskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 2 000 - 2 500 PLN

montaż wełny i siatki na elewacji .
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Ruda Strawczyńska (świętokrzyskie)

TECHNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
KH - KIPPER sp zo.o. - 2016-04-22 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

BRYGADZISTA DZIAŁU INWESTYCJI - od 2 000 PLN

KH - KIPPER sp zo.o. - 2016-12-01 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Mniów (świętokrzyskie)

Prace związane z obsługą i naprawą samochodów
TARGOR-TRUCK Sp. z o. o. - 2016-11-25 - Ławy (mazowieckie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Pomoc przyprzygotowaniu karoseri do konserwacji,polerowanie powłoki lakierniczej,prace porządkowe na terenie warsztatu.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Grabowa (świętokrzyskie)

Naprawy blacharskie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Olesno (opolskie)

NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE - od 20 PLN

Prowadzenie zajęć z zakresu wiedzy o społecze w gimnazjum. Kontakt tel. 694-681-903
Społeczne Gimnazjum Nr 1 w Łopusznie, ul. Konecka 2, 26-070 Łopuszno - 2016-08-24 - Łopuszno (świętokrzyskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu, urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów. Kontakt tel. 607 468 007
N.C.S. Sp. z o.o., ul. Modlińska 175A Warszawa - 2016-04-11 - Ociesęki (świętokrzyskie)