Praca BETONIARZ Szkucin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Szkucin, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: WG PROGRAMU STAŻU

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BETONIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szkucin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Zawód: betoniarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Staszica 2, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: konecki

Gmina pracodawcy: Końskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Końskie

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - DO 30 ROKU ŻYCIA NK - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Żydowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Obsługa klientów.Odbieranie telefonów. Przygotowywanie towarów do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Słupca (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, czyszczenie, konserwacja rowów i koszenie trawy, utrzymanie porządku i czystości.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Drwinia (małopolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Spawanie przyłączy gazowych metodą TIG
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Przemyśl (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie i wydawanie towarów, wypisywanie faktur i paragonów, prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczeniami magazynowymi
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Koniecpol (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków dot. świadczeń, sprawdzanie prawidłowości załączonych dokumentów, przygotowanie projektów decyzji admin., sporządzanie list wypłat świadczeń, sporządzanie sprawozdań, prowadzenie postępowań, współpraca z pracownikami socjalnymi, obsługa systemu informacyjnego, archiwizacja danych i dokumentów, prowadzenie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Chełmek (małopolskie)

NAUCZYCIEL WSPIERAJĄCY (OLIGOFRENOPEDAGOG) - 997,4 PLN

m.in. współdziałanie z wychowawca grupy - pomaganie uczniom w realizacji codziennych zadań zaplanowanych przez wychowawcę - pomoc przy realizowaniu zajęć plastycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Milówka (śląskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - 997,4 PLN

Pielęgnacja chorych i niepełnosprawnych wg. zaleceń lekarza. Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, utrzymanie pomieszczeń w czystości.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Strzelin (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa kancelarii biurowej oraz programu płatnik
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, dbałość o ład i porządek w miejscu pracy, nadzór nad zamówieniem towarów.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wojciechów (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Cieszków (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przygotowywanie towaru do wysyłki, prace porządkowe, weryfikacja stanów magazynowych, drobne prace serwisowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Pruszków (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane związane z budową budynków mieszkalnych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wągrowiec (wielkopolskie)

ŻAŁOBNIK - od 1 850 PLN

Przewozenie zwłok, ceremonia pogrzebowa, przygotowywanie zwłok.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pomiechówek (mazowieckie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

pomoc elektromontera
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Czarny Bór (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (HURTOWNIA OGRODNICZA) - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, doradztwo w zakresie sprzetu ogrodniczego (kosiarki, pilarki), rozładunek i układanie towaru, metkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Resko (zachodniopomorskie)

SZLIFIERZ METALI - 997,4 PLN

montaż kleszczyków naczyniowych: gratowanie oraz załamywanie krawędzi, pasowanie kleszczyków, punktowanie, wiercenie, przygotowanie do hartowania, zaczyszczanie złącza, nitowanie, szlifowanie do szablonu, szlifowanie kleszczyków naczyniowych, obsługa szlifierki Metabo
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

BARMAN - KELNER - od 925 PLN

sprzedaż, obsługa konsumentów
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

2025U - WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Strzałków (mazowieckie)

MONTER SERWISANT - TESTER SERWERÓW UKŁADÓW SCALONYCH - od 2 300 PLN

Montowanie serwisowanie urządzeń serwerowych. Umiejętność testowania układów scalonych oraz diagnozowania urzadzeń układów scalonych.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA WÓZKÓW AKUMULATOROWYCH - SPALINOWYCH - do 13 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie: średnie techniczne lub zawodowe; doświadczenie zawodowe; komunikatywność; dyspozycyjność; aktualne uprawnienia na wózki i wymianę butli LPG + prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: praca w magazynach materiałów i wyrobów gotowych, przygotowywanie załadunku i załadunek towarów oraz rozładunek samochodów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA OBSŁUG KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa komputera, urządzeń biurowych, Klienta, kontakt telefoniczny, osobisty i mailowy z Klientem, obsługa systemów rezerwacyjnych, sprzedaż stacjonarna i internetowa.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Rumia (pomorskie)

DYREKTOR DO SPRAW ROZWOJU - od 3 000 PLN

pozyskiwanie kontrahentów, podpisywanie umów między firmami, rekrutacja pracowników, częste wyjazdy na Ukrainę i Białoruś
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Marki (mazowieckie)