Praca BARMAN Sędziszów Małopolski kontakt przez PUP

Sędziszów Małopolski, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, kasy fiskalnej, parzenie kawy, i inne czynności barowe.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sędziszów Małopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Barman (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Uczciwość, sumienność, komunikatywność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: kolbuszowski

Gmina pracodawcy: Kolbuszowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kolbuszowa

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 59A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.04.2016