Praca BARMAN Rzepin "Trio" s.c.

Miejsce pracy:
LEŚNA 17, 69-110 Rzepin, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: obsługi klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzepin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzepin

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: "Trio" s.c.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Nazwisko osoby zgłaszającej: Bartosz Jagła

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Zawód wykonywany przez pracownika: barman