Praca BARMAN Poźrzadło kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Poźrzadło, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej,- przyjmowanie zamówień,- przygotowanie sali obsługi,- wydawanie posiłków,- rozliczenie kasy fiskalnej,- dbałość o asortyment baru,- trzymanie pieczy nad stanem wyposażenia,- dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poźrzadło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Świebodzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzin

Ulica pracodawcy: Studencka

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy