Praca BARMAN-KELNER Sandomierz Borkowski Aleksander

Opatowska 8b, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: obsługa gości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.09.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe KONTAKT Z PRACODAWCĄ; - tel: 882-943-860- osobisty pod adresem: ul. Opatowska 8b, 27-600 Sandomierz - skierowanie z PUP

Nazwa pracodawcy: Borkowski Aleksander

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Al.Jana Pawła II 2a, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KONTAKT Z PRACODAWCĄ; - tel: 882-943-860- osobisty pod adresem: ul. Opatowska 8b, 27-600 Sandomierz - skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Al.Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 2a

Profil działalności pracodawcy: pozostałe pośrednictwo pieniężne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*