Praca BARMAN Brzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Obsługa Baru

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Karta ref. DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu, przeprowadzaniu, podsumowaniu spotkań i imprez kulturalnych okolicznościowych, integracyjnych, promocyjnychpomoc w przygotowaniu, przeprowadzaniu, podsumowaniu konkursów, przeglądów itp. pomoc w przygotowaniu materiałów promocyjnychbieżące prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY/POMOC BIUROWA - do 1 850 PLN

Wykonywanie procedur przydzielonych do stanowiska, obsługa korespondencji mailowej, wykonywanie zestawień zbiorczych.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK GASTRONOMII W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 750 PLN

zaopatrzenie sklepu, przyjmowanie towarów do magazynu, ekspozycja towarów w sali sprzedaży, sprzedaż towarów, obsługa baru gastronomicznego, wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Beniaminów (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - do 1 500 PLN

Odpowiedzialność za utrzymanie w należytej staranności/czystości wszystkich pomieszczeń gospodarczych i znajdującego się tam sprzętu zamiatanie i mycie podłóg, okien, urządzeń. Praca na umowę zlecenie 25godz./tydz. (dyspozycyjność w godz. 8-18).
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wrocław (dolnośląskie)

INŻYNIER BUDOWY - do 2 400 PLN

PRACE W RAMACH PROCESU PRZYGOTOWANIA ROZPOCZĘCIA BUDOWY, WSPÓŁPRACA Z INWESTORAMI, ODBIÓR PRAC PODWYKONAWCÓW, ZAMAWIANIE MATERIAŁÓW NA BUDOWY, WYMAGANI;WYKSZTAŁĆENIE WYŻSZE (BUDOWLANE), SAMODZIELNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ AUTO CAD, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JEZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z zakładem pracy, jego schematem organizacyjnym, regulaminem2. Zapoznanie się z recepturami potraw i menu3. Planowanie pracy w celu odpowiedniego, sprawnego przebiegu poszczególnych czynności4. Wykonywanie czynności porządkowych w zmywalni naczyń stołowych i pomieszczeń produkcyjnych5. Wykonywanie obróbki wstępnej i termicznej warzyw, owoców i grzybów6. Przygotowywanie narzędzi i miejsca pracy7. Sporządzanie surówek, zakąsek8. Sporządzanie przetworów i potraw z mleka9. Sporządzanie dań z jaj, kasz, mąki10. Sporządzanie zup, dodatków do zup, sosów 11.Przygotowanie potraw z mięsa zwierząt rzeźnych, drobiu, dziczyzny i ryb12. Sporządzanie deserów na ciepło i zimno13. Sporządzanie napojów14. Zapoznanie się ze sposobami dekorowania i podawania posiłków 15. Sporządzanie potraw dietetycznych16. Sporządzanie potraw kuchni regionalnej i staropolskiej17. Korzystanie z dokumentacji zakładu gastronomicznego18. Obsługa maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szymbark (pomorskie)

LABORANT - 997,4 PLN

anliza laboratoryjna w przetwórstwie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Samborzec (świętokrzyskie)

AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU - od 8 600 PLN

Rozwój, planowanie i prowadzenie programów audytu, polecanie praktycznych ulepszeń, w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesów oraz kontroli i ograniczania ryzyka, przygotowanie programów pracy i planów audytu, na podstawie podejścia opartego na ryzyku, przeprowadzanie wywiadów, testów i oceny dokumentów biznesowych w ramach wykonywania kontroli, ocenianie ryzyka badanych kontroli wewnętrznych w zakresie audytu, przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim. Przedstawienie wniosków i zaleceń pokontrolnych dla kierownictwa wyższego szczebla, przygotowanie skonsolidowanego sprawozdania na poziomie globalnym i regionalnym, dokonywanie przeglądu i wsparcie innych w celu zapewnienia ukończenia kontroli do wymaganego poziomu jakości, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami, w tym z współpracującymi firmami, przyczynianie się do ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacji w firmie, opracowanie metodologii i narzędzi dla Globalnego Audytu w celu poprawy wydajności i skuteczności.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Warszawa (mazowieckie)

BLACHARZ- LAKIERNIK - od 2 500 PLN

Naprawa samochodów osobowych oraz busów powypadkowych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łobudzice (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT ST(POWER) 10.2016.2 - 997,4 PLN

wykonywanieprac admin.opisywanie akt przekazywanych do archiwumkompletowanie i chronologivzczne porzadkowanie dok. rejestracyjnych podatnikówanaliza i kontrola pod względem formalnym i rachunkowym deklaracji podatkowych i zeznańzakładanier akt wymiarowychwprowadzanie danych do systemu infor.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowo-remontowe
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 6 000 - 17 000 PLN

Interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla progrwamistów;Dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie;Udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne;buduje relacje z klientami Spółki. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów elektroniczny. Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wymysłów (lubelskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 400 PLN

Przeładunek na hali koparka wyposażona w chwytak
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Tylmanowa (małopolskie)

DOJARZ - od 2 500 PLN

dojarz krów
Przedsiębiorstwo Produkcyjne "AGRO-TIM" Sp. z o. o. - 2016-01-19 - Brzezina (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - od 2 800 PLN

Pozyskiwanie kluczowych klientów z krajów Bliskiego Wschodu, podpisywanie kontraktów, opieka nad klientami, podróże służbowe. Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Janki (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 480 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i bankowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Sopot (pomorskie)

OPERATOR PIECÓW DO OBRÓBKI CIEPLNEJ - od 1 850 PLN

obsługa pieca, przygotowywanie ciasta zgodnie z recepturą oraz formowanie bułek a następnie wypiekanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Łobżenica (wielkopolskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kwaśniów Górny (małopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków i ich rejestrowanie (500+) oraz innych świadczeń rodzinnych, obsługa urządzeń biurowych, zapoznanie sie z działalnościa ośrodka, przepuisami i regulaminami. rejestrowanie poczty przychodzącej i wychodzącej,
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kostomłoty (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - ZAOPATRZENIOWIEC - 2 100 - 3 400 PLN

Prowadzenie dokumentacji magazynowej, zaopatrzenie zakładu w surowce do produkcji i eksploatacji urządzeń, prowadzenie dokumentacji magazynowej - przyjmowanie i wydawanie towaru
LUEWO Sp. z o.o. - 2016-07-06 - Brzesko (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Zagórz (podkarpackie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

staz
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Błażowa (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed