Praca ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH STAŻ EFS-POWER Małomice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Małomice, powiat: żagański, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klientów poczty, przyjmowanie wpłat, listów, nadawanie paczek, wydawanie listów, paczek

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH STAŻ EFS-POWER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Małomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Zawód: asystent usług pocztowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Adres pracodawcy:
Dworcowa 9, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
skolep spożywczo - przemysłowy, kasjer sprzedawca

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent usług pocztowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy