Praca ASYSTENT SĘDZIEGO Świnoujście Sąd Rejonowy w Świnoujściu

Paderewskiego 6, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: asystent sędziego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 250 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SĘDZIEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świnoujście

Zawód: asystent sędziego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 250 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Nazwa pracodawcy: Sąd Rejonowy w Świnoujściu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
1)wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta sędziego kierowany do Prezes Sądu Rejonowego w Świnoujściu ; 2)własnoręcznie sporządzony życiorys i informację o przebiegu kariery zawodowej; 3)oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych na kierunku prawo w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra albo zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych na kierunku prawo uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów;4)oświadczenie, o którym mowa w art. 155a § 6 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U. z 2015, poz. 133 t.j.), tj. oświadczenia, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;5)oświadczenie, że jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich; 6)oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu; 7)aktualną fotografię zgodną z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych;

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Paderewskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent sędziego