Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Zielona Góra PROJGER Marcin Gierstun

Miejsce pracy:
65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: sporządzanie dokumentacji projektowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 2 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 2 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wyższe - konstr. budowlany

Nazwa pracodawcy: PROJGER Marcin Gierstun

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv na adres e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

prace projektowe - projekty architektoniczne
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Chrzanów (małopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 150 PLN

Opracowanie dokumentacji projektowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych pod kierunkiem i nadzorem projektanta. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku (możliwe soboty) w Bielsku-Białej (w biurze oraz w terenie).
AKTYN SP. Z O. O. - 2017-04-06 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOCNIK DRUKARZA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Zielona Góra (lubuskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

prace na liniach WN, SN oraz kierowanie pojazdem ciężarowym do obsługi budów elektroenergetycznych
Zakład Produkcyjno Usługowy Energetyki ENMOC Sp. z o.o. - 2016-11-18 - Zielona Góra (lubuskie)

OPIEKUN W DZIALE OPIEKI DOMOWEJ - do 1 850 PLN

pielęgnacja i higiena osoby leżącej, profilaktyka przeciw odleżynowa, pomiary (cukier, ciśnienie), pomoc w załatwianiu spraw urzędowych i medycznych, czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego
Centrum Usług Opiekuńczych - 2016-01-08 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy, zarządzanie zespołem Przedstawicieli i Koordynatorów, prowadzenie szkoleń dla pracowników, motywowanie i nadzór nad pracownikami, przygotowywanie raportów, pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
EUROCENT Spółka Akcyjna - 2016-01-19 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA - od 2 280 PLN

kontrola podczas załadunku i rozładunku, obsługa codzienna pojazdu i przyczep, składanie meldunków, sprawdzanie zgodności i kompletacji dokumentów przewozowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Zielona Góra (lubuskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 400 PLN

montaż i demontaż systemów szalunkowych typu: "DOCKA", "PERI", "ULMA", "HUENNEBECK", zgodnie z rysunkami technicznymi, projektami i planami w języku polskim i niemieckim
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA/OBSŁUGA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta i kasy fiskalnej, obowiązki związane z utrzymaniem czystości w lokalu gastronomicznym, wydawanie potraw (potrawy wydawane są przez okienko)
PIECZARA Filip Denenfeld - 2017-04-19 - Zielona Góra (lubuskie)

KOORDYNATOR PROJEKTU - 997,4 PLN

koordynator projektu
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTAŻYSTA STOLARKI ALUMINIOWEJ - od 1 850 PLN

produkcja oraz montaż stolarki aluminiowej
WELPOL S.C. - 2016-07-22 - Zielona Góra (lubuskie)

ELEKTROMONTER - od 1 750 PLN

wykonywanie robót elektromonterskich
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 3 000 PLN

Zadania:- pozyskiwanie decyzji formalno-prawnych - uzgadnianie lokalizacji inwestycji elektroenergetycznychWymagania:- wykształcenie wyższe - komunikatywność- zaangażowanie Zgłoszenia na e-mail: biuro (at) o3energis.pl
o3Energis Daniel Majchrowski - 2017-02-14 - Łódź (łódzkie)

ARTYSTA MALARZ - 997,4 PLN

Artysta malarz
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zielona Góra (lubuskie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

podtrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami, udzielanie informacji o produkcie, umawianie spotkań handlowych, miękka windykacja
IGD-WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-21 - Zielona Góra (lubuskie)

ANKIETER - od 2 000 PLN

realizacja badań ankietowych w terenie, (badania społeczne i rolnicze, wymagające przeprowadzenia bezpośredniego wywiadu z respondentami, z wykorzystaniem formularzy papierowych lub tabletu), dbanie o jakość i kompletność zebranych danych oraz terminową realizację powierzonych zadań, wstępne opracowanie zebranego materiału, komputerowa rejestracja formularzy
Urząd Statystyczny w Zielonej Górze - 2016-07-29 - Zielona Góra (lubuskie)

BRAKARZ - od 2 250 PLN

kontrola jakości produktu, pakowanie, ustawianie maszyny
DENIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-01 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych, dbanie o zieleń , koszenie
Inwemer System Sp. z o.o. - 2016-10-14 - Zielona Góra (lubuskie)

KONSERWATOR SPRZĘTU - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zielona Góra (lubuskie)

STAŻYSTA (DOCELOWO RATOWNIK/KIEROWCA) - od 2 322 PLN

praca przy działaniach ratowniczo-gaśniczych w zmianowym systemie służby, kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi w ruchu. Informacje uzupełniające na stronie: www.straz.zgora.pl
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej - 2016-04-18 - Zielona Góra (lubuskie)

ŚLUSARZ/BLACHARZ OBRÓBKA BLACH NIERDZEWNYCH I ALUMINIUM - 2 200 - 2 600 PLN

produkcja / wykonywanie skrzynek, szaf metalowych, obróbka elementów z blach nierdzewnych i aluminiowych
Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS INTEGRAL Sp. z o.o. - 2016-02-10 - Zielona Góra (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 1 985 - 2 000 PLN

zamiatanie, koszenie trawy, podlewanie, sprzątanie
Krzysztof Kulinicz "KULA" - 2016-06-16 - Zielona Góra (lubuskie)

PROJEKTANT ROZWIĄZAŃ IT - od 2 000 PLN

budowanie koncepcji architektury logicznej i projektu technicznego, tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej, analiza wymagań biznesowych i tworzenie specyfikacji funkcjonalnych dla rozwiązań informatycznych, aktywny udział w kreowaniu wizji technicznej rozwoju aplikacji
Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - 2016-09-26 - Zielona Góra (lubuskie)

FLORYSTA/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

układanie bukietów i kompozycji, sprzedaż kwiatów i artykułów dekoracyjnych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA SKLEPU INTERNETOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wprowadzanie produktów na sklep internetowy, możliwa dodatkowo praca w domu
PPH BOBAS GRAŻYNA JASIŃSKA - 2016-01-27 - Zielona Góra (lubuskie)