Praca ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓW Wudzyn RM INTERNATIONAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lipowa 2, 86-022 Wudzyn, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zakupów w firmie (Polska i zagranica). Stanowisko samodzielne. Bezpośredni kontakt z klientem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wudzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobrcz

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Język angielski w stopniu komunikatywnym, konieczna znajomość podstawowej obsługi komputera.Osoba chętna, komunikatywna, niekonfliktowa.Mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne.

Nazwa pracodawcy:
RM INTERNATIONAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Dobrcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wudzyn

Ulica pracodawcy: Lipowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*