Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Skórzewo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Skórzewo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skórzewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
podstawowa znajomość przepisów VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość podstaw rachunkowości

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera - Ms Office

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv i skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 680 PLN

sprzatanie i mycie klatek schodowych, sprzatanie pomieszczeń po budowie
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

DEKARZ STAŻ EFS-POWER (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

wykonywanie podst. zadań dekarskich, obróbki blacharskie, montaż rynien dachowych pokrycia dachów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Małomice (lubuskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc nauczyciela w opiece nad dziećmi w przedszkolu.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Oleśnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI I ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

PROWADZENIE ROZLICZEŃ Z KLIENTAMI, PODPISYWANIE UMÓW, OBSŁUGA PROCESU PONAGLAJĄCEGO
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Spalice (dolnośląskie)

PRACOWNIK SORTOWANIA PRZESYŁEK I TOWARÓW - 997,4 PLN

Przygotowanie paczek, sortowanie paczek według wagi, miejsc docelowych, odbieranie listów, paczek, sprawdzanie poprawności uzupełnień danych nadawcy, adresata.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Rydułtowy (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przygotowanie dostarczonego towaru do sprzedaży(metkowanie, układanie na półkach), obsługa klienta( tym pakowanie towarów,przyjmowanie należności), dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Sieniawa (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI SUSHI - od 1 100 PLN

przygotowywanie dań sushi, potraw zimnych, gorących, maki, zup z owoców morza, sałatek, czyszczenie ryb, przygotowywanie dań z grilla
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

sadzenie drzewek, grodzenie, ochrona lasu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kaszuny (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wójcin (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ-PIZZER - od 860 PLN

przygotowywanie posiłków glównie obiadów, pizzy, twisterów, utrzymanie czystości zakładu:kuchnia, zaplecze, toalety i posesji przygotowywanie półproduktów do sporządzania pizzy; utrzymanie w czystości zakładu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Dywity (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, archiwizacja, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Zakrzówek (lubelskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Przygotowanie sali do obsługi, obsługa gości, przyjmowanie zamówień, utrzymanie czystości stanowiska pracy, przygotowywanie napojów, obsługa przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Leśna (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Puławy (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 950 PLN

Wyjazdy zagraniczne na terenie Unii Europejskiej oraz planowane Rosja, Ukraina, Mołdawia. Przewóz towarów, dbanie o sprzęt transportowy
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Glinik Średni (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W PRZYDZIELONYCH POMIESZCZENIACH, PRZESTRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH ZARZĄDZEŃ I REGULAMINÓW USTALONYCH PRZEZ DYREKCJĘ SZKOŁY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

Sprzedaż mebli w salonie, obsługa klienta, montaż mebli.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KRAJACZ SZKŁA - od 2 000 PLN

obsługa urządzeń i maszyn do cięcia szkła
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Suchedniów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 2 000 PLN

pomoc stolarza
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Borownica (lubelskie)

REFERENT DS. SŁUŻBY DROGOWEJ - 997,4 PLN

referent ds. służby drogowej
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Bolesławiec (dolnośląskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Prace malarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Wąwał (łódzkie)

KONSERWATOR ZABYTKÓW ARCHITEKTURY - do 1 850 PLN

PRACE ZWIĄZANE Z ICHRONĄ ZABYTKÓW, PRZYWRÓCENIE WALORÓW ESTETYCZNYCH, HISTORYCZNYCH, WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, STAZ PRACY MIN. 10 LAT, BADANIA WYSOKOŚCIOWE,
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Ciechanów (mazowieckie)

WOŹNY - od 1 850,4 PLN

porządkowe pace terenowe oraz wewnątrz budynku
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Police (zachodniopomorskie)

MŁODSZY MENEDŻER DS. DOKUMENTACJI PRAWNEJ - od 6 800 PLN

- przogotowanie i analiza umów związanych z rynkiem derywatyw- koordynacja uzyskiwania zezwoleń oraz negocjacja umów- współpraca z różnymi departamentami wewnątrz firmy (Prawnym, Kredytowym, Operacyjnym, Ryzyka)- współpraca z innymi bankami oraz brokerami mająca na celu realizację kontraktów- pełnienie obowiązków administracyjnych, wspierających przygotowanie umów- wspieranie członków zespołu w procesie negocjacyjnym, zarządzanie priorytetami w zespole- wsieranie członków zespołu w ich rozwoju, szkoleniach i poszerzaniu wiedzy- koordynowanie aktualizacji procedur- sprawdzanie jakości pracy pracowników- zarządzanie ryzykami w procesie i zgłaszanie ich do odpowiednich funkcji - zarządzanie relacjami z klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zabierzów (małopolskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

szkolenie bhp, nadzór nad całym obiektem, zapobieganie uszkodzeniom lub zniszceniom mienia placówki, dokonywanie drobnych napraw sprzętów i urządzeń, zgłaszanie wszelkich usterek, utrzymanie czystości wokół obiektu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość