Praca APLIKATOR SYSTEMU OCIEPLENIA Suwałki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Ocieplanie budynków metodą natryskową, przygotowywanie pomieszczeń do ocieplania pianą, montaż wieszaków do płyt karton-gips, obsługa specjalistycznego sprzętu do ocieplania, praca na wysokości, sprzątanie poddasza do ocieplenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APLIKATOR SYSTEMU OCIEPLENIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Zawód: monter izolacji budowlanych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Monter izolacji budowlanych*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Kościuszki 71a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 71a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: monter izolacji budowlanych*