Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Jędrzejów Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Zespół Sprzedaży w Jędrzejowie

Okrzei 28, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy:
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Zespół Sprzedaży w Jędrzejowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Tel. + e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: jędrzejowski

Gmina pracodawcy: Jędrzejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jędrzejów

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 2 000 - 5 000 PLN

Prezentacja i sprzedaż ubezpieczeń firmy Allianz, budowanie trwałych relacji z klientami, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
PROTEKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-03-17 - Gdynia (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 100 PLN

wystawianie polis, przedstawianie ofert klientom, praca na komputerze
Firma Handlowo-Usługowa Barbara Stec - 2015-11-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - od 24 PLN

praca w szkole prywatnej, 24 zł / godzinę, kontakt sekretariat: 41 386 36 88
Szkoły AVANS w Jędrzejowie - 2016-08-26 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

TECHNIK WETERYNARII - 997,4 PLN

Przygotowanie pacjenta do badań i leczenia, asystowanie przy zabiegach, przyjmowanie leków na magazyn.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 1 100 PLN

Prowadzenie rachunkowości i spraw kadrowych.
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOBKOWIE - 2016-06-08 - Sobków (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa komputera, wypisywanie faktur, rozliczanie przedstawicieli handlowych.
Firma RAF-MAX Kuchta Wioleta w Chorzewie - 2016-05-23 - Chorzewa (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

prezentowanie oferty i sporzedaż produktów ubezpieczeniowych, pozyskiwanie klientów, obsługa klientów, prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie wieńców, wiązanek okolicznościowych, obsługa klienta
Usługi Pogrzebowe Krystyna Gryc - 2016-09-22 - Sędziszów (świętokrzyskie)

OPERATOR LINII, NAPEŁNIANIA BUTLI, ZAŁADOWCA - od 1 850 PLN

Obsługa urządzenia służącego do napełniania butli, kontrola jakości butli, założenie uszczelki odpowiednią stroną, podpięcie butli do karuzeli napełniającej
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Sędziszów (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 2 000 - 6 000 PLN

Zawieranie umów ubezpieczeniowych z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami.
PZU-SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-10-05 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNIK MONTERA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy produkcji i montazu kotłów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sędziszów (świętokrzyskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

produkcja i montaż mebli, obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY. - do 1 900 PLN

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Sędziszów (świętokrzyskie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 400 PLN

piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowych
ECO TECHNOLOGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-06 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

AUTOMATYK - 2 500 - 4 500 PLN

Obsługa konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych. usuwanie bieżących awarii z zakresu automatyki. Przeprowadzanie remontów, przegladów zgodnie z wyznaczonymi planami, nadzór nad sprzetem.
VAN PUR Sp. akcyjna - 2016-05-25 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

SZKLARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie ram okiennych do renowacji,
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

KIEROWCA KAT. D - od 3 500 PLN

kierowca autobusu
P.U.H. JACEK JOPEK - 2016-04-19 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK TARTAKU - od 1 850 PLN

Praca na tartaku oraz przy produkcji palet.
PALMIX Mateusz Jędrzejec w Dąbrowie Górniczej - 2016-01-29 - Prząsław (świętokrzyskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 400 PLN

Na terenie kraju
POLGAZ Sęk B Gocał M - 2016-10-12 - Podlaszcze (świętokrzyskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

dbanie o bezpieczeństwo dzieci w czasie zabaw, dbanie o higienę dzieci, pomoc przy spożywaniu posiłków, dbanie o wystrój sali
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 855 PLN

Prace przy załadunku odpadów komunalnych, wykonywanie innych zleceń przełożonegokontakt: tel. 664 026 020, tel. 606 776 500
PPHU TAMAX Tadeusz Cieślak w Sędziszowie - 2016-03-07 - Sędziszów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 1 900 - 2 500 PLN

Przygotowywanie posiłków małej gastronomii.
Adrian Bąk - 2016-03-08 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

KIEROWCA KAT. C + E - od 3 500 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju.
SYN-PUCH Syncerz Zbigniew - 2016-01-25 - Chomentów (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Przyjmowanie korespondecji, rejestrowanie pism przychodzących i wtychodzących, osługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Imielno (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 500 PLN

pozyskiwanie klientów, zapewnienie klientom kompleksowego zakresu usług o wysokim standardzie w oparciu o wiedzę i zdobyte doświadczenie
OVB ALLFINANZ POLSKA SPÓŁKA FINANSOWA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-07-27 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedaż bezpośrednia, znajomość obsługi kasy fiskalnej. Kontakt: Szwiec Karolina tel. 533 600 629
Sklep Spożywczo Przemysłowy DELIKATESY Szwiec Karolina Korytnica - 2016-03-08 - Korytnica (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

Oferta stażu.Szkolenie z zakresu produktów PZU Życie.Egzamin PZU Życie S.A.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Piła (łódzkie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 900 PLN

ewidencja klientów, wystawianie polis, sprzedaż ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Lębork (pomorskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

MURARZ - 1 850 - 2 200 PLN

murowanie budynków
ZUM Mikołaj Żak w Mieronicach - 2016-06-29 - Mieronice (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed