Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY - DORADCA KLIENTA Kłodzko Nationale-Nederlanden Polska S.A.

Objazdowa 11, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych oraz grupowych, podpisywanie umów i ich obsługa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY - DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Nationale-Nederlanden Polska S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Objazdowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

obsługa bezpośrednia klienta na dziale wędliny-sery, garmażerka
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, rozliczanie rachunków, udzielanie informacji o pobycie hotelowym
HOTEL SPA Dr Irena Eris POLANICA ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-16 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

MECHANIK - od 1 900 PLN

obsługa maszyn zapałczanych
EUROMATCH Spółka z o.o. Bystrzyca Kłodzka - 2015-12-17 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

układanie towaru, sprzedaż towaru, utrzymanie czystości w sklepie
P.H.U."AMBA" S.C. K.PERLICKA-FILIŃSKA & PERLICKI ,ROBERT PERLICKI - 2016-11-22 - Międzylesie (dolnośląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie obiektu, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń biurowo-socjalnych itp. Doświadczenie mile widziane
KODAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-02 - Kłodzko (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, montaż CO
M&M MONIKA MAJEWSKA - 2016-12-12 - Długopole-Zdrój (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Dopasowywanie, dorabianie kluczy. Piłowanie, szlifowanie gotowych elementów. Sprawdzanie poprawności wykonanych elementów. Czyszczenie, konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich.
VIOLETTA CIEŚLIK SKLEP SPORTOWO-ROWEROWY VIOLETTA CIEŚLIK - 2016-12-09 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 900 PLN

prace ziemne, wykopy, pryzmowanie ziemi i podobnych materiałów
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wambierzyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

podawanie pustych tub na tasmociąg, wkładanie knotów parafinowych, odbieranie gotowych wyrobów (wyprasek, zniczy, wkładow) pakowanie wyrobówe na tacki, układanie tacek o wadze 4-12 kg na paletach transportowych
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Dzikowiec (dolnośląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

konfiguracja systemów operacyjnych Windows, konfiguracjarouterów WiFi, umiejętności montażowe (zarabianie kabli RJ45, RJ11telewizyjne), umiejętność posługiwania się wiertarkąWykształcenie: brak - techniczne Umiejętności i uprawnienia: jak w zakresie obowiązków
"NETGATE" S.C. TOMASZ KAROLCZAK JACEK BANECKI - 2016-06-20 - Kłodzko (dolnośląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

Dokumenty wymagane przez pracodawcę w trakcie rekrutacji: CV, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzającewykształcenie w kierunku Fizjoterapii. Rekrutacja na stanowisko Fizjoterapeuty odbędzie się w dniach od 06.03.2017r. do10.03.2017r. Prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu Sanatorium w godzinach od 08:00 do14:00.
SANATORIUM UZDROWISKOWE "CHEMIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-10 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

DORADCA ZAWODOWY - od 3 700 PLN

prowadzenie spotkań, prowadzeniedziałań aktywizacyjnych,wsparcie rozwoju kompetencji uczestników projektu
HURTOWNIA "BOBAS" Z.P.H.U JANINA ZIOMEK - 2016-12-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów w restauracji, inkasowanie należności za zamówienia, dbanie o czystość w miejscu pracy
Marcin Sznajder EKOMA Handel Usługi - 2016-09-01 - Karłów (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 2 488 PLN

szycie pokrowców krzeseł tapicerowanych z tkanin, materiałówskóropodobnych i skór naturalnych, obsługa maszyn szwalniczych -stębnówka, overlock
"SELECT COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" - 2016-10-20 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 800 PLN

prace budowlane, malowanie, kafelkowanie
HARRY Agnieszka Bartycha-Harężlak - 2016-08-29 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (NOWA RUDA-SŁUPIEC) - 1 850 - 2 000 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru na półki sklepowe
ORKAN Sp. z o.o. - 2016-01-05 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

Opieka na osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (DEKARZ) - od 2 000 PLN

prace budowlane, wykończeniowe przy wykonywaniu konstrukcji i pokryć dachowych, prace dekarskiemile widziane prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie dekarskie
MARIAN JABŁOŃSKI Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych - 2017-03-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNIK DRUKARZA - od 2 500 PLN

Przygotowywanie maszyny drukarskiej do druku, porządkowanie stanowiska pracy.
"TAMIR" - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-16 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

INŻYNIER DO SPRAW PRODUKTYWNOŚCI ( VCP) - od 5 000 PLN

Wdrażanie projektów oszczędnościowych Koordynacja pracy zespołu międzywydziałowego w zakresie prowadzonych projektów.Pomoc przy organizacji Workour'ów VCP. Definiowanie nowych projektów oszczędnościowych. Proponowanie działań w celu redukcji kosztów produkcyjnych.
GENERAL ELECTRIC COMPANY POLSKA SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-27 - Kłodzko (dolnośląskie)

KUCHARZ - 2 200 - 2 500 PLN

gotowanie, smażenie,pieczenie dań wydawanych z kuchni, nakładanie natalerze,robienie i doprawianie surówek,dbanie o czystość,dbanie o towar itp...
BAR "KOLOROWA" Maria Pogoda - 2016-10-18 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

TELEMARKETER / KONSULTANT TELEFONICZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Ludwikowice Kłodzkie (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Karłów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

szlifowanie, pakowanie gotowych wyrobów
ManpowerGroup Sp. z o.o. - 2016-06-10 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

SPEDYTOR - od 2 000 PLN

poszukiwanie i obsługa klientów w transporcie międzynarodowym, budowa własnej bazy pracodawców, dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczpnych usług, rejestracja zleceń, ustalanie trybu i warunków realizacji zleceń, prowadzenie dokumentacji transportowej
P.U.H. MONIKA OSAK - 2017-02-22 - Nowa Ruda (dolnośląskie)