Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY - DORADCA KLIENTA Kłodzko Nationale-Nederlanden Polska S.A.

Stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY - DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych oraz grupowych, podpisywanie umów i ich obsługa

Data publikacji: 2016-03-14

Lokalizacja: Kłodzko (dolnośląskie)

Pracodawca: Nationale-Nederlanden Polska S.A.

Objazdowa 11, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych oraz grupowych, podpisywanie umów i ich obsługa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY - DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Nationale-Nederlanden Polska S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Objazdowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

DORADCA PUNKTU KREDYTOWEGO - 1 900 - 2 100 PLN

sprzedaż usług finansowych, obsługa klienta, sporządzanie umów kredytowych, realicacja planów sprzedażowych, ekspozycja materiałów reklamowych
"CARREFOUR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-12 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. spożywczych, metkowanie, wykładanie towaru na sklepie, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
KRZYSZTOF BENTKOWSKI SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY - "KRZYŚ" - 2016-01-18 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 1 850 - 4 500 PLN

Kontakt z klientami i sprzedaż produktów ZPAS GROUP, pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji, przygotowanie ofert handlowych oraz innych działań marketingowych, profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów, rozwój przedstawicielstwa we Francji
Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. - 2016-03-03 - Przygórze (dolnośląskie)

KONTROLER-MONTAŻYSTA STELAŻY MEBLOWYCH - od 2 000 PLN

przeprowadzanie kontroli jakości stalaży meblowych
TESSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-08 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 3 000 - 3 500 PLN

PRACA NA TERENIE KRAJU LUB BLISKIE CZECHY ,RZETELNOŚC , SUMIENNOŚC W WYKONYWANIU POWIERZONYCH OBOWIĄZKÓW.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 2 488 PLN

szycie pokrowców krzeseł tapicerowanych z tkanin, materiałówskóropodobnych i skór naturalnych, obsługa maszyn szwalniczych -stębnówka, overlock
"SELECT COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" - 2016-10-20 - Kłodzko (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Dopasowywanie, dorabianie kluczy. Piłowanie, szlifowanie gotowych elementów. Sprawdzanie poprawności wykonanych elementów. Czyszczenie, konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich.
VIOLETTA CIEŚLIK SKLEP SPORTOWO-ROWEROWY VIOLETTA CIEŚLIK - 2016-12-09 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

konfiguracja systemów operacyjnych Windows, konfiguracjarouterów WiFi, umiejętności montażowe (zarabianie kabli RJ45, RJ11telewizyjne), umiejętność posługiwania się wiertarkąWykształcenie: brak - techniczne Umiejętności i uprawnienia: jak w zakresie obowiązków
"NETGATE" S.C. TOMASZ KAROLCZAK JACEK BANECKI - 2016-06-20 - Kłodzko (dolnośląskie)

BRUKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Brukarz, pomocnik brukarza - prace przy obwodnicy Kłodzka
"HAMMERMANN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-29 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

serwowanie posiłków, ciepłych napoi drinków w restauracji, dbałość o porządek Sali konsumpcyjnej, prowadzenie magazynu gastronomicznego restauracji
KURORTY MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-26 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Przygotowanie potrawpolskich i ukraińskich. restauracji
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ROBERT KOWAL - 2017-01-05 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towarów od dosatwców, sortowanie i rozkładanie na regałach, uzupełnianie towarów zgodnie z potrzabami pracownikow sklepu
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

przyjecie towaru, układanie towarów na półkach, sprzedaz towarów, utrzymanie stanowiska w czystości
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TURYSTYCZNYCH "KOPALNIA WĘGLA" BARBARA KORBAS - 2016-05-19 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER / KA - od 1 850 PLN

Nakrywanie stołów, mycie naczyń, sztućców po posiłkach, zamiatanie sali, mycie sali konsumpcyjnej, serwowanie potraw i napojów.
Centrum Usług Turystycznych Podróże Marzeń Barbara Jaśnikowska - właściciel - 2016-03-10 - Międzygórze (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ TECHNICZNYCH - 212 - 335,75 PLN

nauczanie przedmiotu w szkiole podstawowejUmiejętności i uprawnienia: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym zgodne z nauczanym przedmioteDodatkowe wymagania: Studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny- resocjalizacja lub socjoterapia
ZESPÓŁ PLACÓWEK SOCJOTERAPEUTYCZNYCH w Kłodzku - 2017-06-20 - Kłodzko (dolnośląskie)

MONTER PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 11,02 PLN

Montaż podzespołów.pakowanie gotowych wyrobów, osługa maszyn produkcyjnych.
"TRENKWALDER & PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-04 - Kłodzko (dolnośląskie)

INŻYNIER JAKOŚCI - 3 500 - 4 500 PLN

regularna aktualizacja, raportowanie oraz analiza wyników kontroli jakości procesu produkcyjnego.Analiza defektów jakościowych oraz wyznaczenie i koordynacja działań korygująco-zapobiegawczych mających na celu. wyeliminowanie stwierdzonych wad. zapewnienie zgodności dokumentacjisystemu zarządzania jakością (OCP, Flow Chart, Instrukcje stanowiskowe, formularze kontroli jakości), przeprowadzanie audytów, tworzenie raportów oraz weryfikacja skuteczności oraz terminowości wdrożenia działań korygująco-zapobiegawczych, koordynacja procesu obsługi reklamacji klienta. Analiza wyników prób montażowych związanych z warunkowym dopuszczeniem detali do produkcji, próbami FSA oraz projektami VCP- Koordynacja audytów Organizacji Certyfikującychdodatkowe wymagania: doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości lub specjalisty ds.jakości.Bardzo dobra znajomość Pakietu MS OFFICE, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoko rozwinięte umiejętnści analityczne, umiejętność podejmowania decyzji, kreatywność, zaangażowanie w realizacji celów, systematyczność, wielozadaniowość oraz komunikatywność na wysokim poziomie. Staż pracy 1 rok
GENERAL ELECTRIC COMPANY POLSKA SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-27 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie obiektu, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń biurowo-socjalnych itp. Doświadczenie mile widziane
KODAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-02 - Kłodzko (dolnośląskie)

INŻYNIER DO SPRAW PRODUKTYWNOŚCI ( VCP) - od 5 000 PLN

Wdrażanie projektów oszczędnościowych Koordynacja pracy zespołu międzywydziałowego w zakresie prowadzonych projektów.Pomoc przy organizacji Workour'ów VCP. Definiowanie nowych projektów oszczędnościowych. Proponowanie działań w celu redukcji kosztów produkcyjnych.

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

transport towarów na terenie UE,prowadzenie dokumentacji
PIOMAR-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE PIOTR SIERECHAN - 2016-10-11 - Międzylesie (dolnośląskie)

HUTNIK DMUCHACZ SZKŁA - 2 100 - 2 500 PLN

formowanie szkła gospodarczego, wymagany staż pracy min 1 rok
HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO TADEUSZ WRZEŚNIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-02 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Utrzymanie czystości naczyń i narzędzi w kuchni. Przygotowanie półproduktów. Obróbka artykułów spożywczych.
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Sienna (dolnośląskie)

EKSPERT BANKOWY - od 800 PLN

Utrzymanie dobrych relacji z klientem,doradztwo w zakresie inwestycji oraz kredytów.Łatwość nawiązywania kontaktów.
TAX CARE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-09 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych, ważenie, dzielenie i formowanie ciast, obsługa maszyn do produkcji ciast.
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-09 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)