Praca ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI RUE 73/1101-335/16 Włocławek NIERUCHOMOŚCI DĄBEK - RENATA DĄBEK

GDAŃSKA 1, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
administrowanie nieruchomościami; wyodrębnianie lokali; odczyty wodomierzy, liczników energii elektrycznej; komunikowanie sie w języku rosyjskim z osobami zamieszkujacymi zarządzaną nieruchomość

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI RUE 73/1101-335/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: administrator nieruchomości

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 14.03.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Administrator nieruchomości

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. wyższe budowlane, znajomość konserwacji zabytków, znajomość prawa budowlanego, biegła znajomość języka rosyjskiego, 3/4 etatu

Nazwa pracodawcy: NIERUCHOMOŚCI DĄBEK - RENATA DĄBEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Tadeusza Kościuszki 20/210, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator nieruchomości