Praca ACCOUNT MANAGER Bad Bocklet kontakt przez OHP

Stanowisko: ACCOUNT MANAGER

Wynagrodzenie: od 1 400 EUR

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień, rozpatrywanie skarg, przygotowywanie propozycji handlowych, przetwarzanie pytań klientów, prace biurowe i administracyjne, obsługa klienta, telesprzedaż - branża handlowa (produkty dentystyczne i protetyczne)

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Bad Bocklet ()

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Bad Bocklet, Niemcy

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie zamówień, rozpatrywanie skarg, przygotowywanie propozycji handlowych, przetwarzanie pytań klientów, prace biurowe i administracyjne, obsługa klienta, telesprzedaż - branża handlowa (produkty dentystyczne i protetyczne)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 400 EUR

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ACCOUNT MANAGER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bad Bocklet

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Niemcy

Zawód:
specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 400 EUR

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: polski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Chęć do pracy z ludźmi przez telefon, doświadczenie w sprzedaży, elastyczność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na klienta

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Małopolska Wojewódzka Komenda

Adres pracodawcy: Mangelsfeld 11-15, 97708 Bad Bocklet, Niemcy

Język aplikacji o pracę: niemiecki

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: E-mail, pisemnie, telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Kraj pracodawcy: Niemcy

Miejscowość pracodawcy: Bad Bocklet

Ulica pracodawcy: Mangelsfeld

Numer budynku pracodawcy: 11-15

Profil działalności pracodawcy:
Międzynarodowa hurtownia wysyłkowa produktów dentystycznych i protetycznych

Oferta zgłoszona przez: Małopolska Wojewódzka Komenda

Zawód wykonywany przez pracownika:

zagranicznaEures: 1

rodzajOferty_1: EURES