SPRZEDAWCA - DEKORATOR Prudnik oferta pracy "PRES" AGNIESZKA ROGOWSKA W PRUDNIKU

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: SPRZEDAWCA - DEKORATOR

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ład i porządek sklepu oraz wykonywanie dekoracji roślinnych. Dbałość o kwiaty i rośliny ozdobne w zakładzie.

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Prudnik (opolskie)

Pracodawca: "PRES" AGNIESZKA ROGOWSKA W PRUDNIKU

Prężyńska 17, 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ład i porządek sklepu oraz wykonywanie dekoracji roślinnych. Dbałość o kwiaty i rośliny ozdobne w zakładzie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA - DEKORATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prudnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: prudnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Prudnik

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: "PRES" AGNIESZKA ROGOWSKA W PRUDNIKU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: prudnicki

Gmina pracodawcy: Prudnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prudnik

Ulica pracodawcy: Prężyńska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*