Praca SPRZEDAWCA Brzeg "DOREX" Sklep Owocowo-Warzywny Dorota Tuńska

Stanowisko: SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa bezpośrednia klientów, obsługa kasy fiskalnej

Data publikacji: 2015-12-08

Lokalizacja: Brzeg (opolskie)

Pracodawca: "DOREX" Sklep Owocowo-Warzywny Dorota Tuńska

Armii Krajowej 19 A 1, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa bezpośrednia klientów, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wysokość wynagrodzenia brutto: 1750 zł.

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzeg

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "DOREX" Sklep Owocowo-Warzywny Dorota Tuńska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej 19 A

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*