Praca SPRZEDAWCA Augustów DEMETER Marzena Borowik

Stanowisko: SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta

Data publikacji: 2017-03-03

Lokalizacja: Augustów (podlaskie)

Pracodawca: DEMETER Marzena Borowik

Wojska Polskiego 47/5, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: DEMETER Marzena Borowik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Tadeusza Kościuszki 75, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 75

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Lipsko (mazowieckie)

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbamie o ład i porządek
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Otorowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru, zamawianie towaru, obsługa klienta, dbałość o stanowisko pracy, zapoznanie się z asortymentem, naliczanie marży, sporządzanie faktur, przyjmowanie reklamacji
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "EDAM" Adam Nisgorski - 2016-09-30 - Brzozie (kujawsko-pomorskie)

Cukiernia MAJA S. Czaja - 2016-04-12 - Kościerzyna (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, obsługa drukarki fiskalnej i innych urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Opatów (świętokrzyskie)

- obsługa klienta- wykonywanie pomiarów elewacji- tworzenie ofert i wycen- poszukiwanie nowych klientów- poszukiwanie nowych dostawców- dbanie o ekspozycje- zamawianie towarów- obsługa urządzeń biurowych- prowadzenie negocjacji
kontakt przez PUP - 2017-07-26 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 387,5 PLN

bieżąca obsługa klientów, dbanie o wizerunek firmy oraz satysfakcję klientów, realizacja wyznaczonych celów, aranżacja przestrzeni handlowej, aktywna sprzedaż oferowanych produktów, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
KS SPORT M. KUJAWA, M Krawczyk - 2016-03-10 - Czarnków (wielkopolskie)

obsługa klienta, prace porządkowe, rozp. dostaw
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Kielce (świętokrzyskie)

Sprzedaż w sklepie ogólnospożywczym
Sklep Spożywczy Danuta Zielezny - 2016-04-01 - Łaziska Górne (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów, odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy i utrzymanie porządku na stoisku (boks kasowy, przydzielony dział sklepu), monitorowanie terminów przydatności do spożycia i jakości produktów
Zbigniew Paczóski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ - 2017-01-13 - Siedlce (mazowieckie)

WOZAK ZRYWKARZ - od 1 850 PLN

zrywka drewna, obsługa żurawia
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Gruszki (podlaskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

-Praca w sklepie spożywczym HSI na terenie Tczewa,-Praca dwuzmianowa, godziny pracy uzależnione od godzin otwarcia danego sklepu,-Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do biura HSI przy ul. Sobieskiego 1, pok. nr 6 z CV oraz orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
HSI TCZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-11 - Tczew (pomorskie)

Sprzedaż detaliczna różnych artykułów indywidualnym klientom, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą, udzielanie klientom informacji na temat sprzedawanych produktów.
F.H.U JARUSZ ZHENPING WENG - 2016-07-28 - Tychy (śląskie)

OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 R.Ż..Sprzedaż, obsługa klienta
Mariusz Raczyński SKLEP 'ALDO' - 2017-04-19 - Gdynia (pomorskie)

Sprzedaż artykułów chemii gospodarczej.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Siedlce (mazowieckie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Tylkowo (warmińsko-mazurskie)

Sprzedaż z bezpośrednią obsługą klienta.
Majster S.A - 2016-05-12 - Nowy Targ (małopolskie)

sprzedaż towarów, układanie towaru na regałach, ekspozycja, dbanie o czystość
AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - 2016-09-30 - Mikstat (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 13 PLN

SPRZEDAŻ WYROBÓW CUKIERNICZYCH WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITRANO EPIDEMIOLOGICZNYCH, STAŻ PRACY 1 ROK
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

1. Przygotowanie oraz ocena produktów, mieszanie oraz wyrabianie ciast.2. Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, formowanie, wypiekanie, smażenie wg rodzajów ciasta,3. Dbanie o czystość, porządek na stanowisku pracy.4. Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP oraz PPOŻ.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Gryfino (zachodniopomorskie)

Przyjmowanie towaru, ekspozycja na regałach, rejestrowanie zakupów na kasie fiskalnej
SPOŁEM LUBELSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW - 2016-06-21 - Lublin (lubelskie)

zapewnienie sprawnosci bez posredniej obslugi klienta, staranne obslugiwanie kasy fiskalnej, sprzedaż towarów i przyjmowani zapłat na zakupiony
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Oleśnica (dolnośląskie)

obsługa salonu sprzedaży, pomoc przy zamawianiu towarów, obsługa kasy fiskalnej i komputera, udzielanie szczegółowej informacji o towarach, dbanie o wygląd miejsca pracy, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, wydawanie paragonów oraz faktur.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Turek (podlaskie)

sprzedaż armatury sanitarnej
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Gorlice (małopolskie)