Praca POZOSTALI FRYZJERZY 1/2 ETATU- PO STAŻU Recz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Recz, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Pozostali fryzjerzy 1/2 etatu- po stażu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: POZOSTALI FRYZJERZY 1/2 ETATU- PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Recz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Zawód: pozostali fryzjerzy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Dąbrowszczaków 13a, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Choszczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Choszczno

Ulica pracodawcy: Dąbrowszczaków

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali fryzjerzy