Praca OPERATOR ŁADOWARKI Płociczno-Tartak Tartak Płociczno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Stanowisko: OPERATOR ŁADOWARKI

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa sprzętu

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Płociczno-Tartak (podlaskie)

Pracodawca: Tartak Płociczno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

16-402 Płociczno-Tartak 13A, powiat: suwalski, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: OPERATOR ŁADOWARKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płociczno-Tartak

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suwalski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Suwałki

Zawód: operator ładowarki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Operator ładowarki

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Aktualne uprawnienia na ładowarkę bez znacznia typ i pojemności.

Nazwa pracodawcy:
Tartak Płociczno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: suwalski

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płociczno-Tartak

Numer budynku pracodawcy: 13A

Profil działalności pracodawcy: produkcja wyrobów tartacznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Zawód wykonywany przez pracownika: operator ładowarki

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015