Praca MAGAZYNIER+KIEROWCA Ryczywół Grupa Producentów Grzybów ŁUK-MAR Sp. z o.o.

Stanowisko: MAGAZYNIER+KIEROWCA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek aut, przyjmowanie towarów zgodnie z wytycznymi przełożonych, segregacja grzybów według norm jakościowych

Data publikacji: 2015-12-29

Lokalizacja: Ryczywół (wielkopolskie)

Pracodawca: Grupa Producentów Grzybów ŁUK-MAR Sp. z o.o.

Czarnkowska 26A, 64-630 Ryczywół, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
załadunek i rozładunek aut, przyjmowanie towarów zgodnie z wytycznymi przełożonych, segregacja grzybów według norm jakościowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: netto + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: MAGAZYNIER+KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryczywół

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryczywół

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Operator wózka widłowego

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_1: prawo jazdy C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęci do pracy, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: Grupa Producentów Grzybów ŁUK-MAR Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Ryczywół

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryczywół

Ulica pracodawcy: Czarnkowska

Numer budynku pracodawcy: 26A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier