Praca KIEROWCA Głogów Transport Spedycja Konstrukcje Stalowe Mariusz Mazurski

Cała Polska, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: kierowca na terenie kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. CE

Nazwa pracodawcy:
Transport Spedycja Konstrukcje Stalowe Mariusz Mazurski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Adres pracodawcy:
67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

MALARZ-SZPACHLARZ - od 1 850 PLN

prace ogólnowykończeniowe, malowanie, szpachlowanie
Firma Budowlano - Usługowa "DORBUD" Dorota Stawińska - 2016-10-19 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 200 PLN

Transport towarów na terenie UE.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SPEDTRA Robert Kreft - 2016-10-19 - Kiełpino (pomorskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Brak danych
P.H.U. "SEKWIM BIS" Waldemar Sekuła - 2017-02-17 - Kościan (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - OFERTA PRACY WYŁĄCZNIE DLA OSOBY PO ODBYTYM STAŻU U PRACODAWCY - od 1 750 PLN

obróbka wstępna warzyw, owoców, mięsapomoc przy przygotowywaniu potraw
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Dowóz uczniów szkół SOSW na trasie: z miejsca zamieszkania do szkoły i droga powrotna, przewóz wychowanków SOSZW na wycieczki, turnusy rehabilitacyjne, zajęcia rehabilitacyjne lub rewalidacyjne. Animacja zajęć wychowawczo-profilaktycznych. Drobne prace konserwacyjno-remontowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

MAJSTER BUDOWY - od 2 500 PLN

nadzór nad pracownikami praodukcyjnymi na budowie, przygotowanie dokumentajci podwykonawczej, dyspozycyjność i znajomość prawa budowlanego i BHP
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. - 2016-02-23 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

transport drogowy towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kornica-Kolonia (mazowieckie)

Dostawa towaru do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zamość (lubelskie)

KIEROWCA - od 2 520 PLN

PROWADZENIE POJAZDU NA TERENIE KRAJÓW UE, NADZÓR NAD ZAŁADUNKIEM I ROZŁADUNKIEM, RZETELNE PROWADZENIE ZESTAWIEŃ WEGŁUG POTRZEB PRACODAWCY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, UPRAWNIENIE ADR, ŚWIADECTWO KWALIIKACJI ZAWODOWEJ, BADANIA LEKARSKIE I PSYCHOLOGICZNE,PRAWO JAZDY KAT. C+E, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO
POLAR FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR-KIEROWCA - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdu dostawczego
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 820 PLN

dowożenie posiłków do szpitali na terenie Krakowa
CATERMED S.A. - 2016-06-07 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - od 2 050 PLN

prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony zgodnie z otrzymaną dyspozycją, nadzór oraz wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem, zapewnienie bezpieczeństwa przewozu rzeczy i osób, właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy, terminowe przekazywanie pojazdów do naprawy i przeglądów okresowych, w tym dbałość o sprawność techniczną i czystość pojazdu.
Poczta Polska S.A. - 2016-12-14 - Mszana Dolna (małopolskie)

KIEROWCA - 3 000 - 4 000 PLN

Dowóz pracowników do pracy i z pracy, przewóz materiałów samochodem z przyczepą.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Bochnia (małopolskie)

KIEROWCA - od 3 000 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie min. 3 miesiące, prawo jazdy kat B, znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu podstawowym.
P.H.U Boremix Krzystof Szulc - 2016-05-09 - Krotoszyn (wielkopolskie)

STAN. DS. LIKWIDACJI ZALEGŁOŚCI PODATKOWYCH - 997,4 PLN

zg z porogramem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Głogów (dolnośląskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

wydawanie towaru, rozwożenie towaru, utrzymanie porządku na terenie zakładu pracy, naprawy drobnych usterek, konserwacja maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Konin (wielkopolskie)

Rozwożenie dań do klientów, prace porządkowe, przygotowanie lokalu.
JARNIS JAROSŁAW MACIEJAK - 2017-03-01 - Nisko (podkarpackie)

REGIONALNY DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

pozyskiwnie nowych i obsługa istniejących klientów drogą korespondencji elektronicznej i tradycyjnej, telefonicznie orazpodczak bezpośrednich spotkań. Prowadzenia auta firmowego podczas wykonywania działań służbowych. Obsługa urządzeń biurowych. Reprezentacja firmy na targach branżowych oraz branie udzialu w szkoleniach służbowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA - do 2 800 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
ECO IF BUD Sp z o.o. - 2016-05-23 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA - do 2 080 PLN

Przygotowanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania. Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, min. 2 lata doświadczenia w zawodzie, prawo jazdy kat. B, umiejętność prowadzenia dokumentacji przewozu.
Usługi Transportowe Tomasz Ziewiec - 2017-02-22 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 5 000 PLN

Realizacja zleceń transportowych przestrzeganie obowiązujących przepisów w tym czasu pracy, dbałość o powierzony ładunek, sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów, dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu. Wyjazdy krajowe i zagraniczne (Niemcy, Czechy, Słowacja itp.) Praca na pełen etat, wynagrodzenie 5000 zł brutto miesięcznie. Wymagania: wykształcenie zawodowe, min. 5 lat doświadczenia zawodowego (mile widzine), prawo jazdy kat. C+E. Kontakt z pracodawcą: Adriana Adamczyk tel. 535 508 060, email: biuro (at) obojan.pl
OBOJAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-02 - Stężyca (pomorskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Przewóz towarów na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Andrespol (łódzkie)

KIEROWCA - do 2 200 PLN

Wykształcenie zawodowe; 3 lata doświadczenia; prawo jazdy kat. B; kierowanie samochodem dostawczym; dowóz towarów do klienta; jedna zmiana
NEXT AUTO-GLASS DANUTA PUSZ - 2016-06-24 - Gliwice (śląskie)

Zaopatrywanie sklepów i barów w napoje.
ALMEKS spółka jawna - 2017-03-30 - Bochnia (małopolskie)

Zgodnie z umową.
BATISTA Sp. z o.o. - Sp. k. - 2017-02-24 - Czarna Sędziszowska (podkarpackie)

przewóz towarów, pomoc przy załadunku i rozładunku
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Żory (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 960 PLN

kierowca pojazdu pow. 3,5 t w ruchu międzynarodowym i lokalnym
CMR TRANSPORT&LOGISTIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPIWEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-24 - Głogów (dolnośląskie)

Dostarczanie towaru samochodem ciężarowym do sklepów spożywczo-przemysłowych.
Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych WIPSÓR Jerzy Roszkowski - 2016-05-23 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - PRACOWNIK W DZIALE PIEKARNIA - CIASTKARNIA - od 1 850 PLN

wypełnianie planu produkcji wypieku, dbanie o dobre wyeksponowanie towaru, przygotowywanie stoiska do otwarcia, do zamknięcia
CARREFOUR POLSKA Sp. z o.o. I Oddział w Warszawie - 2016-01-19 - Głogów (dolnośląskie)