Praca KIEROWCA EKSPLOATACYJNY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Starachowice MATRANS Spółka Akcyjna

Krańcowa 4, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: przewóz samochodów po UE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + diety; razem ok. 7000,-

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
KIEROWCA EKSPLOATACYJNY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starachowice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
doświadczenie w zawodzie kierowcy samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie w przewozach międzynarodowych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: MATRANS Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Krańcowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego