Praca KIEROWCA - DOSTAWCA Dobiegniew DUKATO Sp. z o.o.

Stanowisko: KIEROWCA - DOSTAWCA

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Dostawa towarów do odbiorców.

Data publikacji: 2016-08-17

Lokalizacja: Dobiegniew (lubuskie)

Pracodawca: DUKATO Sp. z o.o.

SIENKIEWICZA 6a, 66-520 Dobiegniew, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobiegniew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobiegniew

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: DUKATO Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Dobiegniew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dobiegniew

Ulica pracodawcy: SIENKIEWICZA

Numer budynku pracodawcy: 6a

Profil działalności pracodawcy: hurtownia napojów alkoholowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego