Praca KIEROWCA DO WYWOZU DAŃ OBIADOWYCH, PIZZY Sandomierz "Grill Solo"Joanna Mańka-Sieradzka

Krakowska 36 E, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: dowóz dań obiadowych, pizzy do klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA DO WYWOZU DAŃ OBIADOWYCH, PIZZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: dostawca potraw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 03.02.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Dostawca potraw

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenia zawodowe. Kontakt z pracodawcą : CV należy składać osobiście ul. Krakowska 36E, Sandomierz

Nazwa pracodawcy: "Grill Solo"Joanna Mańka-Sieradzka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą : CV należy składać osobiście ul. Krakowska 36E, Sandomierz

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 36 E

Profil działalności pracodawcy: gastronomia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015