Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Kalisz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie ciągnikiem siodłowym, zabezpieczanie ciągnika i przewożonego towaruprzed kradzieżą, zniszczeniem, prowadzenie dokumentacji przewożonego towaru oraz dokumentacji cignika, organizowanie miejsca pracy zgodnych z odpowiednimi przepisami. Praca na terenie Europy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRZEWÓZ RZECZY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KARTA KIEROWCY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAKTYKA NA WW.STANOWISKU MIN.2 LATA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie na stanowisku kierowcy w transporcie drogowym w UE oraz terenach byłego ZSRR - min. 2 lata, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego, niemieckiego oraz angielskiego.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Skierowanie do pracy. Osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta celem uzyskania skierowania do pracy.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 47a

Profil działalności pracodawcy: działalność wspomagająca transport lądowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego