Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Kłębowiec TRANSPORT SAMOCHODOWO-CIĄGNIKOWY Usługi Leśne

78-600 Kłębowiec 29, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Praca ciągnikiem rolniczym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłębowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wałcz

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: TRANSPORT SAMOCHODOWO-CIĄGNIKOWY Usługi Leśne

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: wałecki

Gmina pracodawcy: Wałcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłębowiec

Numer budynku pracodawcy: 29

Profil działalności pracodawcy: Działalność usługowa związana z leśnictwem

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego