Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Kielce Gospodarstwo Rolne Stanisław Wójcik

Sukowska 38, 25-146 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: koszenie traw na łąkach

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
pracodawca proponuje zatrudnienie na umowę zlecenie

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika rolniczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. T

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: Gospodarstwo Rolne Stanisław Wójcik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: prawo jazdy kat B i T

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Sukowska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego