Praca KIEROWCA CIĄGNIKA Nowa Sól kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: prace leśne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Sól

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy "B"

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: EFS RPO - CI-5181-14/EFS/RS/16

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy + CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: nowosolski

Gmina pracodawcy: Nowa Sól

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Sól

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 1c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

Wykonywanie robót budowlanych.WYMAGANIA: wykształcenie zawo
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Tuczempy (podkarpackie)

MAGAZYNIER- OPERATOR MASZYN - od 2 100 PLN

prace magazynowe, obsługa maszyn produkcyjnych- przewijarek folii
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klienta, uzupełnienie towaru w salonie
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

obróbka skrawaniem elementów metalowych na tokarce, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Coniew (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA (Z,N) - do 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, części magazynowej oraz hali maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Tarnów (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Gilowice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

wycinka krzewów, koszenie traw, regulacja poboczy, regulacja rowów, malowanie balustrad
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

wykopy pod przyłącza elektryczne, kanalizację
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Błogocice (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO I POKREWNI - od 1 750 PLN

przygotowywanie drewna do dalszego przerobu, ocena przydatności, sortowanie, obsługa maszyny do produkcji rolbardów
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Norki (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

mechanika i naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ELEKTROMONTER-MONTER - 2 500 - 6 000 PLN

Montaż turbin wiatrowych, prace serwisowe. Praca na terenie Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ASYSTENT RODZINY - od 2 272 PLN

Prowadzi pracę z rodziną w miejscu zamieszkania lub w miejscu wskazanym przez rodzinę; udziela pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych, w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracy przez członków rodziny; wspiera aktywność społeczną rodzin; podejmuje dziaania interwencyjne i zaradcze w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Czernichów (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Dębowiec (wielkopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującym menu, przekazywanie oraz nadzór nad stanami magazynowymi
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 800 PLN

Sprzątanie gdyńskich plaż.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gdynia (pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szwalniczych: stębnówka, dwuigłówka i overlock.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 800 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - od 2 200 PLN

kontakt z klientem, wystawianie dokumentów handlowych, faktur
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Sosnowiec (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 1 850 - 2 500 PLN

Sprzedaż lodów i mrożonek - pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie kontaktu z już pozyskanymi
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPAWACZ - od 925 PLN

spawanie materiałów
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wielki Sosnowiec (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 11 - 15 PLN

transport detali i materiałów za pomocą wózka widłowego, kompletowanie detali w trakcie produkcji, współpraca z magazynem materiałów i magazynem wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 200 PLN

utrzymanie czystościw obiekcie
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (C+E) - od 1 850 PLN

Przewóz towarów tartacznych teren Polski I Rosji, dbałość o załadunek, dowóz towaru
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kościeleczki (pomorskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wójcin (łódzkie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

pakowanie produktów i dań cateringowych wg procedur
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Poznań (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Goryszewo (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

- pomoc w archiwizacji dokumentów związanych z rejstracją pojazdów oraz wydawaniem dowodów rejestracyjnych- przygotowanie do wysyłki poczty wydziału- obsługa kserokopiarki- obsługa telefonu i faksu- obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Leszno (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 15,5 PLN

Analiza schematów elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia do zmiękczania wody
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)