Praca KIEROWCA CIĄGNIKA Nowa Sól kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: prace leśne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Sól

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy "B"

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: EFS RPO - CI-5181-14/EFS/RS/16

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy + CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: nowosolski

Gmina pracodawcy: Nowa Sól

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Sól

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 1c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016

Podobne oferty pracy

KONSULTANT (ENG: CONSULTANT) - od 10 650 PLN

Analiza rozwiązań systemów ERP,IT oraz ich wydażenie w polsce. Analiza i ocena projektów przetwarzania, informacji. Wykonywanie ekspertyz, kierownie pracami analitycznymi. Diagnozowanie projektów, modernizacja.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Gdynia (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień od gości oraz ich realizacja. Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Przeszkoda (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW - 997,4 PLN

czynności związane z organizacją wszystkich form aktywizacji realizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Oferta pracy przeznaczona dla osób z ustalonym odpowiednim profilem zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rybniku. Osoba zainteresowana ofertą pracy zgłasza się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracy.Wykształcenie budowlane, mile widziane doświadczenie. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Szczerbice (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

PRACE STOLARSKIE PRZY PRODUKCJI STOISK TARGOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Skierniewice (łódzkie)

ŁADOWACZ - od 2 500 PLN

Odbiór odpadów (komunalne, segregowane, zielone, gruz). Załadunek mechaniczny (pojemniki, kontenery) lub ręczny (worki). Czyszczenie chodników i krawężników.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pruszków (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I ZAOPATRZENIA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, dbanie o zaopatrzenie
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bukownica (wielkopolskie)

AUTOMATYK PRZEMYSŁOWY - do 1 850 PLN

obsługa urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 150 PLN

Archiwizacja akt osobowych w oparciu o program kadrowo - płacowy EVOVA. Drobne tłumaczenia dokumentów pracowników pochodzących z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Przedbórz (łódzkie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wymiana opon, naprawa opon, wyważanie kół samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Chraboły (podlaskie)

PERUKARZ - od 300 PLN

Wykonywanie wąsów z włosów naturalnych. Przygotowywanie krepy z włosów naturalnych. Koloryzacja włosów, fryzowanie zarostów.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Gdańsk (pomorskie)

RZECZOZNAWCA JAKOŚCI HANDLOWEJ ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH - 997,4 PLN

Ocena jakości i ilości towarów (zboża, węgiel, ruda żelaza, koks)
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

Montaż mebli kuchennych.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe - cekolowanie, szlifowanie, malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Mezowo (pomorskie)

DOCIERACZ-POLEROWACZ - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Wymysłowice (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Jałowice (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Pełele (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

układanie towaruobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łowicz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z produkcją pierogów, naleśników, dań jarskich, mięsnych itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

bieżące inwentaryzacje, obsługa klienta, przyjmowanie iwydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wołczyn (opolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wykonywanie prac przy użyciu komputera, kopiarki, skanera, wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych w Biurze Podawczym Starostwa w tym: przygotowywanie i rozpisywanie korespondencji wychodzącej, doręczanie korespondencji komórkom organizacyjnym w Starostwie, przygotowywanie dokumentów do przekazywania do archiwum.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Gostynin (mazowieckie)

Wykonywanie tynkow ozdobnych/stiuki, wykonywanie tynków cementowo-wapiennych oraz maszynowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK - 3 500 - 4 633 PLN

Utrzymanie sprawności mechanicznej urządzeń przeładunkowych i transportowych terminala DCT. Podnoszenie kwalifikacji, rozwój, nauka nowych urządzeń i metodologii napraw.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR TRANSPORTU - od 2 000 PLN

Rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych, gospodarka magazynowa
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)