Praca KIEROWCA CE Włoszczowa P.H.U. "EKO" ŚRODA H., SIWEK J. s.c.

Młynarska 34, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Praca w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego na terenie powiatu włoszczowskiego i Śląska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs na przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "EKO" ŚRODA H., SIWEK J. s.c.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: Młynarska

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Wykonywanie przewozów krajowych.
"WENA" Krzysztof Fiks Sromutka - 2017-02-23 - Sromutka (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy
TRANS-MAN DKG Mancewicz Spółka Jawna - 2016-02-29 - Białystok (podlaskie)

praca na terenie Śląska i kraju z naczepą typu chłodnia od poniedziałku do piątku
Firma Handlowo Usługowa Paweł Klekociński - 2016-10-07 - Bytom (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym z naczepą, czynności za/wyładunkowe, zabezpieczanie towaru oraz nadzór nad powierzonym mieniem. Wymagania: wykształcenie zawodowe, staż pracy 5 lat, znajomość j. rosyjskiego lub angielskiego, dobra znajomość przepisów o czasie pracy. Doi wynagrodzenia doliczane są diety.
PHU EMNAD Nadolscy Spółka Jawna - 2017-03-07 - Reda (pomorskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przewóz materiałów, rzeczy, zakładunek i rozładunek towarów; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe/średnie - kierowca/mechanik, minimum rok doświadczenia, prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewoz rzeczy, podstawowa znajomość języka niemieckiego
Jacek Jureczko "JUREX" Usługi Transportowe - 2017-02-13 - Solarnia (śląskie)

Kierowca ciągnika siodłowego, transport towarów na terenie UE.
MARCIN BAZYCHOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-USŁUGOWE ,,ORION PLUS'' - 2016-10-18 - Somonino (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Transport międzynarodowy
APPLE FARM Sp. z o.o. - 2017-01-11 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju i za granicą
P.P.H.U. "KŁOS" - 2015-12-08 - Ławy (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
PROiS Leszek Sienkiewicz - 2016-07-12 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA CE - od 20 PLN

TRANSPORT , ZAŁADUNEK ORAZ ROZŁADUNEK. DBANIE O STAN TECHNICZNY POJAZDU.Kontakt z pracodawcą: 519089302 lub raftransmielnicki (at) gmail.com
RAF-TRAN USŁUGI TRANSPORTOWE - 2016-09-02 - Mirków (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe; prawo jazdy kat. C+E; znajomość j. ukraińskiego oraz rosyjskiego; znajomość mechaniki samochodowej; systematyczność; dyspozycyjność; trasy międzynarodowe - Ukraina; siedziba firmy: Knurów; delegacje na wschód
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Knurów (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

DLA CELÓW WŁASNYCH FIRMY
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Skierniewice (łódzkie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż produktu-ubezpieczenia osobowe oraz majątkowe
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KOLMEX Krzysztof Augustyniak - 2016-02-18 - Koło (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

transport na terenie Śląska i okolic
"MARAD ENERGIA" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - 2016-06-27 - Sosnowiec (śląskie)

KIEROWCA CE - 1 750 - 5 000 PLN

Transport kontenerów na terenie UE
FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWA "HITEKS II" PIŁAT ALICJA - 2015-12-09 - Lędowo (pomorskie)

HOSTESA/HOST - od 12 PLN

promocja wybranego produktu konsumeckiego
kontakt przez OHP - 2016-07-22 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA "C"+"E" - od 2 000 PLN

Transport zbóż w kraju i zagranicą.Wymagane prawo jazdy kat. "C"+"E", świadectwo kwalifikacji, doświadczenie zawodowe.
"KATOLIK" Sp. z o.o. - 2017-01-11 - Racibórz (śląskie)

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

Magazynier / operator wózka widłowego
ZPUE Spółka Akcyjna - 2017-03-23 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - do 4 000 PLN

Międzynarodowy transport towarów.
Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki - 2016-07-12 - Brzesko (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - do 5 000 PLN

KIEROWCA C+E - KRAJ;WYMAGANIA:PRAWO JAZDY KAT. C+E, WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: TEL 603608634, 603602872, 601897716, C.V NA MAIL uslugi.transportowe (at) o2.pl
USŁUGI TRANSPORTOWE ROMAN DZIADURA - 2016-11-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Transport międzynarodowy.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AGROIMPEX Sp. z o.o. - 2017-03-23 - Słonów (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 2 400 PLN

KIEROWCA C+EMIEJSCE WYKONYWANA PRACY:KRAJ
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DREW-MAR S.C. MAREK ROJEK,MARIUSZ KRAWCZYK - 2016-01-21 - Dębica (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 8,5 EUR

Doradcy Eures z Zentrale Auslands - und Fachvermittlung poszukują kierowców ciężarówki różnych rodzajów (m.in. ciągników siodłowych, wywrotki, ciężarówek z przyczepą, ciężarówek z nadwoziem wymiennym, żurawi samojezdnych) dla pracodawców w regionie Turyngii i Saksonii-Anhalt. Nie jest to zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej, lecz bezpośrednio u pracodawców niemieckich. W zależności od rodzaju pojazdu: transport regionalny lub dalekobieżny na terenie całych Niemiec lub na terenie landu, załadowanie, wyładowanie towaru, transport substancji niebezpiecznych, transport budowlany
ZAV- Internationaler Personalservice Sachsen-Anhalt-Thüringen - 2016-02-19 - Niemcy (Niemcy)