Praca KIEROWCA C+E Suwałki BAZYL TRANS Bazylewicz Katarzyna

Krakowska 9, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Transport międzynarodowy i krajowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Suwałki

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Prawo jazdy C+E (kod 95), karta kierowcy

Nazwa pracodawcy: BAZYL TRANS Bazylewicz Katarzyna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.03.2016

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 3 000 PLN

praca na budowie montaż instalacji
Izoterm S.C. Usługi Instalacyjne - 2016-06-15 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w transporcie po Anglii, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji.Transport międzynarodowy Polska - Anglia. Zjazd na weekend
Usługi Transportowe Sławomir Ulbrich - 2016-07-25 - Świnków (wielkopolskie)

prawo jazdy kat. C + Eświadectwo kwalifikacjidoświadczenie mile widzianewynagrodzenie 1850 + reszta składowych do uzgodnieniatrasy krajowe i międzynarodowe
Marek Michalczak FHU " 4xM " - 2016-08-08 - Masanów (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. TECHNOLOGII - 997,4 PLN

weryfikacja indeksów,pomiary zużycia
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA CE - od 1 850 PLN

Przewóz rzeczy w transporcie krajowym i międzynarodowym
P.P.U.H."CENTROPAL" EKsport -Import w Czajkowie - 2016-08-23 - Czajków (wielkopolskie)

Zgodny, transport międzynarodowy
P.P.U.H.T "Brajmo" Monika Sałagan - 2016-10-27 - Grupa (kujawsko-pomorskie)

transport towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Trzebinia (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

drzygotowanie samochodu do jazdy, ładowanie materiałów, zabezpieczenie przec zniszczeniem oraz przewożenie ich we wskazane miejsce, wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, utrzymanie pojazdu w czystości
Tranzit Sp. z o.o. - 2016-04-04 - Zawiercie (śląskie)

Praca na terenie Polski (delegacja poniedziałek-piątek/sobota). Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciągnik siodłowy + wanna, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, chęci do pracy.
TRANSBUD KRUSZYWA PIOTR NOWAK - 2016-08-10 - Reda (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 006 PLN

kierowca
TRANS CAT Paweł Klatta - 2016-01-15 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

docielanie bloków
Bogdan Adamowicz - 2016-09-30 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

Przewóz krajowy towarów.
BEATA OKUROWSKA DB-LOGISTIC - 2015-11-12 - Sade Budy (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 1 995 PLN

przewóz towarów, uczestniczenie w załadunkach i rozładunkach towarów, dokonywanie odpraw celnych, dbałość o powierzone mienie i o stan techniczny pojazdów
ARKA TRANS Wojciech Adamski, Janusz Remlein Sp. J - 2015-12-22 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

PROWADZENIE SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO CEMENTONACZEPY
USŁUGI TRANSPORTOWE "REGAL" ALICJA REGUŁA - 2016-02-26 - Braciejowa (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 5 000 PLN

przewozy krajowe; przewóz art. według zleceń
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Dzierzgowo (mazowieckie)

krajowy transport towarów
LOTRANS - Józef Lorek Limanowa - 2016-02-17 - Limanowa (małopolskie)

Kierowca samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych (od poniedziałku do piątku).
IRT Czech - 2016-08-02 - Tymbark (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Suwałki (podlaskie)

MURARZ - 1 850 - 2 000 PLN

prace murarskie, ciesielskie
Zakład Ogólnobudowlany Danilewicz Marian - 2016-06-29 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

KIEROWCA C+EMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:POLSKA
F.H.U. "MARCO" MARIUSZ DUBANIK - 2016-09-26 - Dębica (podkarpackie)

Transport paliw na terenie kraju
Ryszard Nowak FIRMA "NOWAK" - 2016-06-22 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

STARSZY OPERATOR ELEKTRONICZNYCH MONITORÓW EKRANOWYCH - od 2 080 PLN

Administrowanie systemem informatycznym, obsługa sieci komputerowej i urządzeń sieciowych oraz serwis urządzeń i programów użytkowych szkoły(System Informacji Oświatowej, Dziennik, Sekretariat), rozwiązywanie bieżących problemów zgłoszonych przez użytkowników.
kontakt przez PUP - 2015-11-02 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Przewóz styropianu od proucenta do kontrahenta
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Jasło (podkarpackie)

TAPICER - od 2 500 PLN

w/g stanowiska
PPHU Eksport-Import Halina i Jerzy Małaszko s.c. - 2016-09-06 - Suwałki (podlaskie)

transport międzynarodowy, przewóz towarów spożywczych
MT Trans Kobylinscy Sp. J. - 2016-10-25 - Choroszcz (podlaskie)

KIEROWCA C+E - do 2 000 PLN

4 tygodnie w trasie, 32 tygodnie wolnego, praca przy załadunku i rozładunku, dbanie o samochód. Miejsce pracy: Teren UEOferta w sali: F Kontakt z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Siechnice (dolnośląskie)

przewóz cysterną materiałów chemicznych na terenie Unii Europejskiej
BEST TRANSPORTAL Sp. z o.o. - 2016-11-03 - Białystok (podlaskie)

przewóz kontenerów na terenie całego kraju
Usługi Transportowe Jacek Hołubowicz - 2016-04-04 - Krzywonoś (mazowieckie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: transport międzynarodowy rzeczy; WYMAGANIA: wykształcenie średnie, doświadczenie w zawodzie kierowca, prawo jazdy kat C+E
PATKAR Patrycja Sikora Grażyna Wojciechowska Sp. c. - 2016-07-07 - Lubliniec (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed