Praca KIEROWCA C+E Krajno Drugie Zarobkowy Transport Drogowy - Bogusław Rubak

Teren UE, 26-008 Krajno Drugie, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Kierowca na samochód ciężarowy kat. C+E z naczepą tzw "firanka" na zagranicę. Kontakt tel. 601 519 356

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krajno Drugie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Górno

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Nazwa pracodawcy: Zarobkowy Transport Drogowy - Bogusław Rubak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

26-008 Krajno Drugie 56, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Górno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krajno Drugie

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CE - od 1 850 PLN

transport różnych towarów na terenie POlski dla firmy Raben - najczęściej transportowane sa towary spożywcze.
ZAKŁAD HANDLOWY "PAULA" Paulina Skurłat - 2016-10-21 - Rudnik Wielki (śląskie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 5 000 PLN

transport warzyw i owoców na terenie RP
KAMIL KOZŁOWSKI KAMIL-TRANS - 2015-12-15 - Luborzyca (małopolskie)

KIEROWCA C+E - 3 000 - 4 000 PLN

Transport piwa.
USŁUGI TRANSPORTOWE EDWARD FLOREK - 2016-09-27 - Rakszawa (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 3 434 PLN

Przewóz elementów namiotu cyrkowego z miasta do miasta. Pomoc w montażu i demontażu namiotu cyrkowego. Praca w delegacji na terenie Polski.
Agencja Rozrywkowa Mazur Cyrk "ARLEKIN" - 2016-04-07 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa wózka widłowegokompletowanie zamówień za pomocą wózka widłowegozaładunek i rozładunek towarów. Kontakt e-mail: rekrutacja (at) wts.com.pl
Work Temp Service - 2016-05-17 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz w transporcie międzynarodowym.
FHU ROZ-POL - 2016-06-15 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - 2 000 - 4 000 PLN

doświadczenie zawodowe min. 2 lata, świadectwo kwalifikacji,
Stanisław Bommersbach TransportTowarowy - 2016-02-16 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

Przewóz rzeczy - transport krajowy i międzynarodowy
ŚLUSARSTWO STOLARSTWO FLORIAN HAŁY WRONKI - 2016-01-19 - Wronki (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z FOLII - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań z folii
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Masłów Pierwszy (świętokrzyskie)

TRANSPORT NA TERENIE POWIATU DĘBICKIEGOJAZDA WYWROTKĄ
ZAŁADUNEK-USŁUGI-HANDEL GAŁUSZKA JOANNA - 2016-10-10 - Jaworze Dolne (podkarpackie)

CZYŚCICIEL SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 1 850 - 2 200 PLN

Mycie, czyszczenie samochodów ciężarowych.Wskazany kontakt tel. 602-722-633 w godz.08.00-16.00 lub osobisty w godz. 8.00-16.00
Moto-Filipczak - 2016-04-19 - Daleszyce (świętokrzyskie)

trasy krajowe na terenie woj. śląskiego samochodem wywrotką
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ruda Śląska (śląskie)

OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO MASAŻU CIAŁA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń do masażu ciała
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Chmielnik (świętokrzyskie)

KIEROWNIK PRACOWNI FIZJOTERAPII - od 2 000 PLN

zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości wykonywanych w Pracowni zabiegów rehabilitacyjnych zgodnie z mozliwościami szpitala, zarządzanie i organizowanie prawidłowej działalności Pracowni oraz wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych. Kontakt tel. 41 354 20 17 w.137
Szpital Powiatowy w Chmielniku - 2016-04-13 - Chmielnik (świętokrzyskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Łopuszno (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - do 4 000 PLN

Transport krajowy materiałów budowlanych, nawozów, węgla ciągnikiem siodłowym z naczepą
"TRANZBED" Lesław Przeniosło - 2016-01-14 - Będziaki (świętokrzyskie)

transport krajowy
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Karolinki (wielkopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Tumlin-Wykień (świętokrzyskie)

KIEROWCA AUTOBUSU (BUS) - od 1 850 PLN

Po okresie próbnym prawodawca zatrudnia na umowę na czas nieokreślony. Kontakt: Mirosław Dudek tel. 508 508 032
ZAKŁAD USŁUG MIESZKANIOWYCH I TRANSPORTOWYCH MIROSŁAW DUDEK - 2016-04-06 - Chęciny (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Załadunek+transport.Wymagane posiadanie karty do tachografów cyfrowych.
DREWNOTRANS SP. JAWNA NĘDZA TOWAROWA 4 - 2015-12-30 - Nędza (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGOMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :POLSKA
"Dartrans"Firma Transportowo-Usługowa Dariusz Ogrodnik - 2016-04-25 - Kozłów (podkarpackie)

HYDRAULIK - od 3 000 PLN

Umiejętność samodzielnego wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych różnymi systemami,instalacji centralnego ogrzewania różnymi systemami,montaż kotłowni gazowych olejowych na paliwo stale.
JACOTERM Jacek Stępnik - 2016-08-31 - Krajno Pierwsze (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 11,9 PLN

Praca w Zagnańsku. Obsługa wózka widłowego, kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów. Kontakt tel. 72 630 22 44, e-mail: rekrutacja (at) wts.com.pl
Work Temp Service - 2016-03-17 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa kelnerska gosci i inne prace zlecone.Kontakt telefoniczny 604414095
Zakład Produkcyjno-Handlowy "TREBOR" Stanisław Lesiak - 2016-11-14 - Chęciny (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Brzeziny (świętokrzyskie)

Obsługa klienta,wydawanie towaru na sali sprzedażowej. Kontakt tel. 502-932-720
F. H. Vivienne Beata Zemsta - 2016-07-27 - Samsonów (świętokrzyskie)

KIEROWCA CE - od 4 000 PLN

Przewóz zwierząt na terenie UE
P.P.H. "AGROFARM" w Bukownicy - 2016-01-07 - Bukownica (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Oblęgorek (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed