Praca KIEROWCA C+E Krajno Drugie Zarobkowy Transport Drogowy - Bogusław Rubak

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Kierowca na samochód ciężarowy kat. C+E z naczepą tzw "firanka" na zagranicę. Kontakt tel. 601 519 356

Data publikacji: 2016-02-18

Lokalizacja: Krajno Drugie (świętokrzyskie)

Pracodawca: Zarobkowy Transport Drogowy - Bogusław Rubak

Teren UE, 26-008 Krajno Drugie, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Kierowca na samochód ciężarowy kat. C+E z naczepą tzw "firanka" na zagranicę. Kontakt tel. 601 519 356

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krajno Drugie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Górno

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Nazwa pracodawcy: Zarobkowy Transport Drogowy - Bogusław Rubak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

26-008 Krajno Drugie 56, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Górno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krajno Drugie

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA AUTOBUSU (BUS) - od 1 850 PLN

Po okresie próbnym prawodawca zatrudnia na umowę na czas nieokreślony. Kontakt: Mirosław Dudek tel. 508 508 032
ZAKŁAD USŁUG MIESZKANIOWYCH I TRANSPORTOWYCH MIROSŁAW DUDEK - 2016-04-06 - Chęciny (świętokrzyskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, klienta, rozładunek dostaw towarów.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Ćmińsk (świętokrzyskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska. kontakt :602-153-926
Restauracja "Pod Zamkiem" Brzezowska Agnieszka - 2016-04-29 - Chęciny (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

transport międzynarodowy
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH SKAWINA - 2016-11-07 - Skawina (małopolskie)

OBSŁUGA TRAKA TAŚMOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa traka taśmowego
PPHU-,,DREWSTAR'' - 2016-07-13 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdów na wyznaczonych trasach, prowadzenie dokumentacji przejazdu,nadzór nad kompletnościa przejazdu.
EKOM Maciejczyk sp. jawna - 2015-12-15 - Sitkówka-Nowiny (świętokrzyskie)

REDAKTOR TEKSTÓW - od 2 000 PLN

Znajomość obszaru aranżacji i wykańczania wnętrz Home&Decor/, oraz zagadnień content i marketingu,znajomość elementów SEO i pozycjonowanie.Doświadczenie zawodowe w eCommerce/agencji reklamowej/wydawnictwie.
Przedsiębiorstwo Handlowe ,, MAM'' spółka z o.o. - 2017-01-23 - Zgórsko (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Przewóz surowca z zakładów drzewnych zgodnie z dyspozycją., załadunek i rozładunek surowca drzewnego.
Silva Sp. z o.o. - 2017-05-24 - Dobroszyce (dolnośląskie)

transport krajowy
ROBAK TRANS Ewa Robak - 2016-04-12 - Bełchatów (łódzkie)

KSIĘGOWY - 1 850 - 3 500 PLN

Zakres obowiązków księgowy i obsługa kadr. Kontakt tel. 725 056 103
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pierzchnicy - 2016-03-16 - Pierzchnica (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 6 000 PLN

Praca w transporcie międzynarodowym Hiszpania-Polska-Hiszpania
PHUT TOMASZEK Szymon Tomaszek - 2017-04-04 - Janków Przygodzki (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Zaopatrzeniowiec - pracownik ogólnobudowlany.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 5 000 PLN

przewóz towarów
WIS W. Dzik, S. Dzik Sp. Jawna - 2016-01-15 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - OPERATOR WYPALARKI - od 2 500 PLN

Uprawnienia na wózki widłowe, obsługa wypalarki, umieszczanie blachy na wypalarce,usunięcie gotowych detali.
ZAKŁAD WYROBÓW STALOWYCH TAKS-STAL SP. Z.O. O. - 2016-04-21 - Sitkówka (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGOMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :POLSKA
"Dartrans"Firma Transportowo-Usługowa Dariusz Ogrodnik - 2016-04-25 - Kozłów (podkarpackie)

SZKLARZ POJAZDÓW - od 1 850 PLN

Demontaz oraz montaż szyb w pojazdach samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Zasłońce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta,wydawanie towaru na sali sprzedażowej. Kontakt tel. 502-932-720
F. H. Vivienne Beata Zemsta - 2016-07-27 - Samsonów (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

teransport międzynarodowy ( Niemcy, Belgia, Holandia)
WITRANS IZAK WENERSKI SPÓŁKA JAWNA - 2016-02-24 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa wózka widłowegokompletowanie zamówień za pomocą wózka widłowegozaładunek i rozładunek towarów. Kontakt e-mail: rekrutacja (at) wts.com.pl
Work Temp Service - 2016-05-17 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

SPAWACZ MIG/MAG - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
Długosz Auto -Center - 2016-03-09 - Daleszyce (świętokrzyskie)

PRASOWACZKA - od 2 000 PLN

pras0owanie odzieży damskiej .kontakt tel.609 026 093
P.P.H.U. JAWOR ELŻBIETA JAWORSKA - 2017-04-11 - Bolmin (świętokrzyskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Daleszyce (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

Transport międzynarodowy.Wymagane św.kwalifikacji,psychotesty oraz karta kierowcy. Kontakt pod numerem tel. 607 824 510 p.Zgrzeba Łukasz
PHU IMPORT - EXPORT CIESIELSKI MAREK - 2017-05-18 - Chobienice (wielkopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO,SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż i naprawa sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Strawczyn (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz towarów (piasek, żwir) z miejsca załadunku do zleceniodawcy, zabezpieczanie ładunku podczas transportu. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe - Ilona Wieczorek - 2016-10-21 - Rzetnia (wielkopolskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Strawczyn (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 11,9 PLN

Praca w Zagnańsku. Obsługa wózka widłowego, kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów. Kontakt tel. 72 630 22 44, e-mail: rekrutacja (at) wts.com.pl
Work Temp Service - 2016-03-17 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń budynku ekspozycyjnego. Kontakt tel. 794 900 616 lub e-mail: jadwiga.krawczyk (at) swietokrzyskapolana.pl
Amid Prestige - Mikołajczyk & Michoń - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy POLANIKA, Chrusty, ul. Laskowa 93, Zagnańsk - 2016-05-11 - Chrusty (świętokrzyskie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - od 3 000 PLN

utrzymanie ruchu linii produkcyjnej
Nordiska Ekofiber Polska Sp. z o.o. - 2016-10-13 - Bilcza (świętokrzyskie)