Praca KIEROWCA C+E Jasień PHU "JUBO-TRANS"s.j. Jerzy Halczuk, Bogdan Halczuk

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: od 5 000 PLN

Zakres obowiązków: według zawodu

Data publikacji: 2016-10-05

Lokalizacja: Jasień (lubuskie)

Pracodawca: PHU "JUBO-TRANS"s.j. Jerzy Halczuk, Bogdan Halczuk

Miejsce pracy:
Wesoła 1, 68-320 Jasień, powiat: żarski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasień

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UPRAWNIENIA KARTA KIEROWCY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Świadectwo kwalifikacji zawodowej - szkolenie okresowe (przewóz rzeczy)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zaświadczenie o niekaralności , badania psychologiczne

Nazwa pracodawcy:
PHU "JUBO-TRANS"s.j. Jerzy Halczuk, Bogdan Halczuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Jasień

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jasień

Ulica pracodawcy: Wesoła

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Działalnośc pozostałych transportowych agencji wodnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 500 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta
Firma Handlowo Usługowa Tomasz Pogorzelski - 2017-08-01 - Jasień (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

REALIZACJA ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH NA TERENIE CAŁEJ EUROPY,DBAŁOŚĆ O POWIERZONY ŁADUNEK,TERMINOWE WYPEŁNIANIE RAPORTÓW, DOKUMENTÓW,DBAŁOŚĆ O POWIERZONE NARZĘDZIA PRACY I EKONOMICZNĄ EKSPLOATACJĘ POJAZDU,DYSPOZYCYJNOŚĆ Kontakt kandydatów z pracodawcą 71 334 74 54, DOROTA (at) DST-TRANSPORT.PLsala F
DST TRANSPORT & LOGISTICS SPÓŁKA Z O .O. - 2017-03-29 - Mietków (dolnośląskie)

ZAŁADUNEK I WYŁADUNEK TOWARÓW.TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY.
Firma Usługowo Handlowa SANPOL Wiesław Orzechowski - 2017-03-02 - Dębica (podkarpackie)

KSIĘGOWA DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI - od 2 500 PLN

Dekretacja i księgowanie faktur, rozliczanie kosztów, rozliczanie podatku vat
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. Żary - 2017-06-27 - Żary (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (AUTOMATYKA, HYDRAULIKA, PNEUMATYKA) - 3 000 - 5 000 PLN

Zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego), po okresie próbnym utworzenie biura handlowego w mieście Lubsko, możliwość pracy w swoim miejscu zamieszkania. Pozyskiwanie nowych klientów, spotkania z klientami, raportowanie sprzedaży, dbanie o dobre kontakty z klientami, praca w programie/ pakiecie Office (Word, Excel), tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów, dbanie o dobry wizerunek firmy.
PRO AUTOMATIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-01 - Lubsko (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 3 000 PLN

Według zawodu.
METAL-HOUSE Dariusz Stepa - 2017-05-09 - Łaz (lubuskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 000 PLN

Układanie aranżacji, szycie firan.
"POLARIS" Spółka zo.o. - 2017-09-19 - Łęknica (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 2 700 PLN

TRANSPORT TOWARÓW PO KRAJU
USŁUGI TRANSPORTOWE "AUTO-TRANS" - 2016-07-14 - Dębica (podkarpackie)

OPERATOR MIESZALNIKÓW - od 12 PLN

Przygotowanie urządzeń do eksploatacji, uruchamianie, zatrzymywanie, kontrolowanie i regulowanie mieszalników. Produkcja wyrobu zgodnie z normami technologicznycznymi. Oznaczanie przygotowanego wyrobu zgodnie z systemem jakości. Pobieranie komponentów z magazynu.
"POLI-ECO" Sp.zoo Tworzywa Sztuczne - 2016-05-24 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 5 600 PLN

do uzgodnienia
Trans-Drewno Wiesława Chmura - 2016-05-16 - Łukowe (podkarpackie)

przygotowywanie samocodu do jazdy, kontrola zakladunku i rozładunku, przewóz ładunków
ANDARO International Transport Robert Ogonowski - 2016-07-01 - Radziszewo (zachodniopomorskie)

KELNER-RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa gości hotelowych i restauracyjnych
PPHU "HEN-MAR" s.c. HENRYK JANKÓW,MAREK JANKÓW - 2016-08-08 - Żary (lubuskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Rejestracja osób, obsługa sprzętów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Żary (lubuskie)

SPAWACZ - od 4 500 PLN

Spawanie konstrukcji.
METAL-HOUSE Dariusz Stepa - 2017-07-17 - Łaz (lubuskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - 997,4 PLN

Współpraca z wychowawcami klas, pedagogiem i psychologiem szkolnym
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Kierowanie, obsługa samochodu ciężarowego.
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "ROKSANA" ANITA ROKSELA - 2017-07-04 - Gąski (łódzkie)

KOWAL WYROBÓW ZDOBNICZYCH - od 2 000 PLN

Wykonywanie elementów metalowych
PPHU "OSKAR" Łukasz Gacek - 2017-04-13 - Lubsko (lubuskie)

KASJER RACHUNKOWY - od 3 000 PLN

Obrót kasowy, sporządzanie dokumentów
Krajowa Instytucja Rozliczeniowa Spółka z o.o. - 2016-05-06 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 7 000 PLN

kierowca samochodu cięzarowego Kat C+E
COMINTEL Piotr Babiak - 2016-03-07 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gubin (lubuskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 859 PLN

Obsługa petenta, urządzeń biurowych, wykonywanie prac w Wydziale Spraw Społecznych "Program 500+"
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 5 000 PLN

Kierowanie ciągnikiem siodłowym z cementonaczepą (cv na adres e-mail: packcement (at) op.pl). Praca na terenie Polski
Bartuś Piotr, Polak Dorota "PACK CEMENT" P.P.H.U. Eksport - Import Spółka Jawna - 2016-10-26 - Zator (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET MATERIAŁOWYCH - od 2 000 PLN

Produkcja i składanie rolet materiałowych. Pomiar i montaż rolet. Proste czynności budowlane
Centrum Handlowe ADAMS Zbigniew Łotocki - 2015-12-14 - Żary (lubuskie)

KONSERWATOR - MECHANIK - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Lubsko (lubuskie)

KIEROWCA C+E - 6 000 - 8 000 PLN

załadunek, transport oraz rozładunek materiałów sypkich, wypełnianie dokumentów, kontakt ze spedytorem, trasy krajowe i międzyanrodowe; doświadczenie jako kierowca ciągnika siodłowego
EWPOL-EWELINA ZAWADZKA OTMICE - 2017-06-23 - Otmice (opolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

WG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Lubsko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż artykułów budowalnych
kontakt przez PUP - 2017-10-09 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Żary (lubuskie)

Wykonywanie zawodu kierowcy + dbanie o tabor
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Mikołów (śląskie)