Praca KIEROWCA Białystok kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: .

Data publikacji: 2016-06-09

Lokalizacja: Białystok (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 29.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia HDS

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C+E

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

INŻYNIER BUDOWNICTWA - od 2 600 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Rzeszów (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

DBANIE O PORZĄDEK I CZYSTOŚĆ W PRZEDSZKOLU; WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWOWE
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

Przechowywanie właściwe produktów; znajomość propozycji wyrobów cukierniczych; znajomość przepisów; dopasowanie wyrobów kulinarnych do różnych okazji i wymagań klientów; sporządzanie różnych ciast, ciasteczek; sporządzanie mas, deserów; sporządzanie tortów i zdobienie; dbanie o higienę stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Ropica Polska (małopolskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA- MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

serwis, obsługa klienta, dowóz mebli do klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Błachów (opolskie)

PIZZERMEN - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Konin (wielkopolskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Wykonywanie działań i oboiązków kierowcy na trasach międzynarodowych UE, Rosja, Kazachstan.
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Garwolin (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 746,93 PLN

cięcie profilu na dany wymiar, nawiercanie profili, składanie i pakowanie gotowych wycieraczek
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Oferta dla osób, które ukończyły 50 roku życia, a nie ukończyłu 60 roku życia zgodnie z art. 60d ustawy.Wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe: brak wymagań; zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia wietnamskiego, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Wietnamu, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU (12/12) - od 2 000 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Dwie zmiany 07:00 do 15:00 od 10:00 do 18:00 - prace ogólnobudowlane brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Milejewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Wrocław (dolnośląskie)

TERMOIZOLER/WYKONYWANIE IZOLACJI TERMICZNEJ ZGODNIE Z TECHNOLOGIĄ PRAC TERMOIZOLACYJNYCH, PODSTAWOWE WYKONYWANIE PRAC TERMOIZOLACYJNYCH, PODSTAWOWE WYKONYWANIE OBRÓBEK TYNKARSKICH, BLACHARSKICH ORAZ POZOSTAŁYCH ROBÓT TOWARZYSZĄCYCH - od 925 PLN

Prace związane z wykonywaniem prac pomocniczych, w tym podstawowe prace tynkarskie, blacharskie, klejenie płytek, mieszanie kleju wraz z pozostałymi pracami termoizolacji budynków.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Wola Batorska (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowanie surowców do produkcji, pieczenie mięs, gotowanie, wżenie produktów, etykietowanie, sprzatanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjęcie towaru, wykładanie towaru, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Gostyń (śląskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 2 000 PLN

naprawa i konserwacja budynków
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Czernin (pomorskie)

KUCHARZ- DIETETYK KUCHNI UKRAIŃSKIEJ I ORMIAŃSKIEJ - do 3 300 PLN

Obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw; Kucharz zajmuje się planowaniem , opracowywaniem receptur i przygotowywaniem potraw, deserów, ciast.Kucharz dobiera surowce i półprodukty, ktore przygotowywuje do przygotowywania potraw, dokonuje ich jakościowej oceny i wykonuje obróbkę ręczną, mechaniczną i termiczną surowców.do jego obowiązków należy obsługa urzadzeń wykorzystywanych w kuchni. Miejsce pracy: Wrocław ul. Krzycka 14 Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

kontakty z kontrahentami, wyjazdy służbowe - nawiązywanie kontaktów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-10-13 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 2 000 PLN

Prace pomocnicze przy sprzątaniu, odbiorrze towaru, układaniu palet z towarem, odbiór towaru z dostawy.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

-przygotowanie posiłków, wydawanie Pizzy, catering, sprzątanie na kuchni
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Suchoraba (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Wprowadzanie dokumentów księgowych, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, dekretacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Kielce (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów, konsultacje z klientami, doradztwo w zakresie usług, nadzór nad projektami, planowanie marketingowe.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

produkcja i montaż różnych konstrucji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Markowskie (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 2 500 PLN

Naprawa samochodów osobowych i dostawczych.Miejsce pracy: Dobrzykowice, ul. Wrocławskapraca w godzinach 8-16sala F
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Dobrzykowice (dolnośląskie)