Praca KIEROWCA AUTOBUSU- PRZEWÓZ OSÓB Chęciny Zakład usług mieszkaniowych i transportowych M.Dudek Chęciny

Teren kraju Kielce Jędrzejów, 26-060 Chęciny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Przewóz osób na trasach regularnych, sprzedaż biletów, dbałość o czystość pojazdu. Kontakt: 508-508-032

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU- PRZEWÓZ OSÓB

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chęciny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chęciny

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacyjne na przewóz osób

Nazwa pracodawcy:
Zakład usług mieszkaniowych i transportowych M.Dudek Chęciny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Czerwona Góra 3/8, 26-060 Chęciny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Chęciny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chęciny

Ulica pracodawcy: Czerwona Góra

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

PIEKARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie ciasta ,wypiek pieczywa.kontakt tel.509 656 983
PIEKARNIA OL- MAR s.c. Anna Sławska, Mirosław Sławski - 2017-03-22 - Raków (świętokrzyskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

prace ziemne
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Oblęgorek (świętokrzyskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

zgodny z pr. stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Micigózd (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Staż w firmie BLU.Program stażu do zapoznania w pokoju nr 39.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Cedzyna (świętokrzyskie)

PROJEKTANT - 1 850 - 2 500 PLN

Wykonywanie projektów wykonawczych elewacji wentylowych
TOMASZ RABIEJ KONSTRAL - 2016-04-06 - Piaseczna Górka (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA LODÓW - od 2 000 PLN

sprzedaż lodówpraca sezonowa kwiecień-wrzesień
Rafał Zarzycki "MAX" - 2017-02-27 - Chmielnik (świętokrzyskie)

OPERATOR WYPALARKI LASEROWEJ - od 2 200 PLN

w/g stanowiska
KH - KIPPER sp zo.o. - 2017-02-16 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

MASARZ - 1 850 - 2 775 PLN

Produkcja wędlin. Kontakt tel. 41 315 11 67, 661 918 315
Zakład Masarski Henryk Znojek - 2016-11-15 - Chęciny (świętokrzyskie)

ŚRUCIARZ - od 1 850 PLN

KH - KIPPER sp zo.o. - 2016-01-11 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kranów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Rozkładanie, wycena towaru, sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Krajno Pierwsze (świętokrzyskie)

OPERATOR PLAZMY RĘCZNEJ - od 2 200 PLN

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, dbanie o ekspozycję
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Chmielnik (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Prace ślusarskie. Kontakt tel. 508 743 855
PrzedsiębiorstwoTechniczno - Produkcyjne, Zakład Metalowy - 2017-04-20 - Szczukowice (świętokrzyskie)

MASARZ/PRACOWNIK PRODUKCJI- WĘDZARZ - od 1 850 PLN

Obsługa wędzarni-dobra znajomość procesu wędzenia wyrobów
PPHU Korrekt S.C. - 2016-04-12 - Sitkówka (świętokrzyskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Naprawa autobusów
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ STOLARKI ALUMINIOWO-SZKLANEJ - od 1 850 PLN

Produkcja i montaż stolarki aluminiowo-szklanej.
Stalco Sp.zo.o. - 2016-09-01 - Sitkówka (świętokrzyskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
"KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-21 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSLUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

ARGOS 1 sp zo.o. - 2016-01-26 - Chęciny (świętokrzyskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

w/g potrzeb
Multipak - 2016-01-05 - Sitkówka-Nowiny (świętokrzyskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Produkcja pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Piekoszów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Fizyczna ochrona osób i mienia - patrol interwencyjny.
ARGOS - 1 Sp. z o.o w Chęcinach - 2016-01-20 - Chęciny (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DZIAŁU INWESTYCJI - od 2 000 PLN

Praca w ekipie remontowo-budowlanej, wykonywanie prac remontowych, budowlanych,wodno-kanalizacyjnych, prace związane z utrzymaniem we właściwym stanie technicznym i wizualnym infrastruktury budowlanej zakładu, współpraca przy utrzymaniu ruchu na terenie zakładu.
KH - KIPPER sp zo.o. - 2017-01-30 - Zagnańsk (świętokrzyskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

pomoc piekarza.kontakt tel.692 346 546
ZAKŁAD PIEKARNICZY S.C., ul. Głowackiego 37, Daleszyce - 2017-04-12 - Daleszyce (świętokrzyskie)