Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kochanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kochanów, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: kierowanie autobusem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kochanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kierowca kat.D

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

PORTIER - od 2 000 PLN

pilnowanie i ochrona obiektu hospicjum
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 1 850 PLN

Transport palet z artykułami z punktu A do punktu B
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Radomsko (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - 3 150 - 3 800 PLN

Specjalista ds obsługi klienta zajmuje się obsługa pasażerów linii lotniczej Qatar Airways, udziela im wsparcia, niezbędnych informacji. Zajmuje się przygotowywaniem biletów, ich aktywną sprzedażą, rezerwacjami oraz anulowaniem podróży.Na bieżąco wprowadza się zmiany do systemu Amadeus. Obsługuje pasażerów w języku angielskim, oraz w co najmniej jednym innym języku ( w zależności od przypisanego rynku). Jest zobowiązany do podnoszenia i aktualizowania swojej wiedzy na bieżąco zgodnie z wytycznymi procedyrami. Miejsce pracy: Wrocław ul. Słonimskiego 6
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wrocław (dolnośląskie)

KROJCZY- MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa plotera laserowego, konfekcjonowanie gotowych produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Mroków (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

asystent projektanta
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - do 2 000 PLN

obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Grabówiec (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 900 PLN

załadunek i rozładunek towarów, przewóz na punkt
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Lubno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA- KASJER REF - 30 ( 150F ) - do 1 850 PLN

obsługa klienta, doradztwo w wyborze produktu, obsługa kasy fiskalnej,doradztwo klienta,sporządzenie zamówień, dbanie o estetykę stanowska
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Chorzów (śląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

- planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii dostosowanego do potrzeb pacjenta- prowadzenie różnych form oddziaływania terapeutycznego: zajęcia warsztatowe, świetlicowe- współdziałanie z zespołem prowadzących rehabilitację chorego- obserwacje reakcji organizmu pacjenta na terapię zajęciową
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOCNIK DZIEWIARZA - od 1 950 PLN

Obsługa maszyn dziewiarskich, zdejmowanie sztuk dzianin
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Zduńska Wola (łódzkie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa biura, rejestr klientów, ewidencja korespondencji i inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Oleśnica (wielkopolskie)

KUCHARZ - do 1 750 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Zgorzelec (dolnośląskie)

REFERENT W PUNKCIE INFORMACJI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

Obsługa turystów polskich i zagranicznych, obsługa kasy fiskalnej, oprowadzanie turystów po zamku, pomoc w organizacji imprez kulturalnych.Wymagania: wykształcenie wyższe, komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Racibórz (śląskie)

KUCHARZ-KELNER - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Białogard (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO WYKOŃCZEŃ WNĘTRZ - od 1 850 PLN

malowanie, gipsowanie, zabudowy itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Rybna (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa interesantów. Obsługa urządzeń biurowych. Wystawianie faktur. Pisanie pism. Archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kozerki (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

rozwożenie mięsa i wędlin
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wiktorów (łódzkie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kraków (małopolskie)

*MAGAZYNIER (PRACA INTERWENCYJNA) - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu, wydawanie materiałów i narzędzi, bieżące naprawy i wymiana części w samochodach
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Lubin (dolnośląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych, profesjonalna obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sporzadzanie raportów kasowych dobowyc, miesiecznych i rocznych, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY - od 7 PLN

Miejsce pracy: Stręgoborzyce. Ochrona obiektu, dozór, prace fizyczne.Zmianowość oraz rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Proszowice (małopolskie)

INSTRUKTOR FITNESS - od 1 850 PLN

Prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć fitnes
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Nowy Targ (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

praca w siedzibie firmy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Chorzów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed